Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Aktualności Nowy e-book „Barwne kuchnie”
Aktualności

Nowy e-book „Barwne kuchnie”

Wypełniony po brzegi kuchennymi inspiracjami e-book „Barwne kuchnie” wprowadzi Cię w świat odważnych kolorów, z pomocą których urządzisz jedyne w swoim rodzaju kuchenne wnętrze. Zapraszamy Cię do świata barwnych trendów.

 

Po raz kolejny udało nam się stworzyć tematyczną publikację, w której doradzamy, inspirujemy i pokazujemy, jak tworzyć piękne i funkcjonalne kuchnie. Z naszego nowego e-booka „Barwne kuchnie” dowiesz się, jak zaaranżować kuchenne wnętrze, w którym kolor odgrywa najważniejszą rolę, jak dobrać barwy mebli i ścian do konkretnego stylu wnętrzarskiego czy jak łączyć ze sobą barwy, by zyskać harmonijny efekt. Znajdziesz tu też moc fotografii prezentujących najpiękniejsze realizacje kuchni, które powstały w studiach należących do sieci Max Kuchnie. Wystarczy kliknąć w zdjęcie, by przenieść się do wizytówki salonu na stronie Max Kuchnie i obejrzeć pełną galerię projektów wybranego studia.

 

E-booki Max Kuchnie to nowa seria, na którą pomysł zrodził się po sukcesie naszego kuchennego Trendbooka 2020/21. Chcąc wciąż dostarczać Wam inspiracji, odpowiadać na nurtujące pytania, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz prezentować najlepsze realizacje naszych studiów, zdecydowaliśmy się na cykliczną formułę, w której podejmować będziemy różne tematy związane z aranżacją kuchennych wnętrz.

 

Już dziś natomiast zapraszamy Was do lektury naszego najnowszego e-booka. Subskrybuj nasz newsletter, a e-book „Barwne kuchnie” trafi na Twoją skrzynkę mailową!

 

POBIERZ E-BOOK


Zobacz również


Przedłużona gwarancja na urządzenia marki Bosch


Specjaliści w salonach Max Kuchnie zaprojektują kuchnię Twoich marzeń, ale tez pomogą...

Nowy Magazyn Max Kuchnie


To ostatnie wydanie magazynu Max Kuchnie w tym roku! To niesamowite, jak ten czas pędzi!...

W Max Kuchnie tworzymy kuchnie mistrzów!


To kuchnia, która powstała dla kogoś naprawdę wyjątkowego, kto nieraz...