Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Aktualności Nowy Magazyn Max Kuchnie

Aktualności


Nowy Magazyn Max Kuchnie

To ostatnie wydanie magazynu Max Kuchnie w tym roku! To niesamowite, jak ten czas pędzi! Ale nie powiemy Wam „niech ktoś zatrzyma wreszcie świat, ja wysiadam”. Przeciwnie! Przecież to był dobry rok. Dobry dla nas, dla sieci Max Kuchnie i dla polskiego designu. Kuchnie i AGD stają się coraz to doskonalsze! Kiedy już wydaje się, że lepiej być nie może, nagle pojawia się kolejne objawienie.

 

Wręcz codziennie zaskakują nas nowe realizacje naszych studiów – kuchnie odważne, spektakularne, będące prawdziwymi unikatami. Są proste i minimalistyczne, ale też takie, które swoim przesytem rozkochują w sobie od pierwszego wejrzenia.

 

Patrząc na tegoroczne realizacje sieci Max Kuchnie możemy stwierdzić, że nasze studia potrafią zaprojektować i zrealizować dosłownie wszystko. Kuchnie personalizowane, szyte na miarę najbardziej wybrednych i wysublimowanych gustów. Cudowne uczucie! I ta pewność, że nasi Klienci są zawsze zadowoleni i kochają swoje nowe przestrzenie. Nie wierzycie?!? Wystarczy przeglądnąć magazyny Max Kuchnie z tego roku. Znajdziecie tam 120 dowodów. 120 wybranych kuchni, które zasłużyły na to, żeby uwodzić Was i inspirować w 2019 roku.

 

Co przyniesie 2020? To się okaże! My już nie możemy się doczekać :)


Zobacz również


Re-otwarcie studia Nazeli w Krobi!


17 lipca 2020 r. w Krobi odbyło się wielkie re-otwarcie naszego studia Meble...

Już jest! Nowy Magazyn Max Kuchnie!


Podróże po krajach Dalekiego Wschodu, wyprawy po dużych miejskich aglomeracjach...

Max Kuchnie w miesięczniku "BIZNES meble.pl"


Nowy numer miesięcznika "BIZNES meble.pl" jest już w sprzedaży, a w nim prezentacja...