Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / 4 powody, dla których warto zainwestować w...

Porady

4 powody, dla których warto zainwestować w piekarnik 2 w 1

Ulubione0

Nie da się ukryć, że w dzisiejszych czasach sprzęty AGD są nieodłącznym elementem każdej kuchni. Bez względu na zasobność portfela właścicieli są pewne urządzenia, bez których nie da się obejść. Coraz więcej osób decyduje się na artykuły 2 w 1. Dlaczego? Jest to dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy oraz miejsca w kuchni – a tej jak wiemy, nigdy za wiele. Urządzenia 2 w 1 są niewiele droższe od tradycyjnych modeli, a zyskujemy dodatkowe funkcje, które pozwalają zrezygnować z innego urządzenia. Przykładem sprzętu AGD, który od pewnego czasu podbija serca konsumentów jest piekarnik 2 w 1, czyli piekarnik z funkcją kuchenki mikrofalowej.

1 – sposób na nowoczesność oraz wielofunkcyjność
Piekarnik 2 w 1 jest idealnym przykładem nowoczesnego, niezwykle funkcjonalnego urządzenia. Łączy on w sobie zwykły, dobrze nam znany, tradycyjny piekarnik oraz kuchenkę mikrofalową. Finalnie, jest to bardzo rozsądne oraz przydatne połączenie – 'obie' funkcje (piekarnika oraz mikrofali) mogą działać razem lub niezależnie od siebie. Korzystając z piekarnika możemy w każdej chwili uruchomić funkcję mikrofali, dzięki czemu proces obróbki termicznej będzie trwał krócej.

 

2 – razem zawsze raźniej
Ogromną zaletą urządzeń 2 w 1 jest funkcjonalność, ale również oszczędność miejsca. Wielofunkcyjność tego typu urządzeń, pozwala nam piec tradycyjne potrawy, a także podgrzać wczorajszy obiad. Zakup piekarnika 2 w 1 to tak naprawdę oszczędność czasu, miejsca i pieniędzy. Chcąc kupić oba sprzęty oddzielnie musielibyśmy wygospodarować znacznie więcej miejsca. Tutaj, zyskujemy dodatkowe funkcje, oraz miejsce – którego jak wiadomo, nigdy za wiele.

 

3 – oszczędność pieniędzy
Decydując się na piekarnik 2 w 1 oszczędzisz także pieniądze. Najtańsze modele tego typu urządzenia kosztują niewiele więcej, niż tradycyjne modele piekarników. Płacimy raz, a zyskujemy tak naprawdę dwa bardzo przydatne w kuchni urządzenia. Dobrze wiemy, że zakup urządzeń gospodarstwa domowego to inwestycja na lata, dlatego warto wybrać dobrej jakości sprzęt, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

 

4 – dodatkowe funkcje piekarnika 2 w 1
Piekarnik 2 w 1, oprócz tego, że jest również kuchenką mikrofalową, to posiada także inne, bardzo przydatne funkcje. Ich ilość oraz dobór różnią się między poszczególnymi modelami, jednak dziś omówimy te najbardziej popularne. W większości piekarników 2 w 1 znajdziemy funkcję termoobiegu, która umożliwia równoległe rozmieszczenie gorącego powietrza w środku urządzenia. Dzięki temu potrawy upieczone są dokładniej i szybciej. Wiele modeli posiada również funkcje grilla elektrycznego – tak więc mamy piekarnik, mikrofalę oraz grill w jednym urządzeniu! Przydatną funkcją może okazać się również termosonda. Umożliwi ona nam kontrolowanie temperatury wewnątrz potrawy.

Zobacz również

Nowoczesne naczynia i ich niezwykłe właściwości – poznaj naczynia z powłoką ceramiczną!

Nowoczesne naczynia i ich niezwykłe...

Sekretem jest ceramika! Jak wiadomo, ceramika jest materiałem całkowicie naturalnym, a więc nie...

O przechowywaniu słów kilka

O przechowywaniu słów kilka

Na szczęście wynaleziono lodówkę Głównym centrum dowodzenia w kuchni jeśli chodzi o...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena