Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady AGD w kolorze czarnym – hit czy kit?

Porady


AGD w kolorze czarnym – hit czy kit?

Nie od dziś wiadomo, że czarny kolor kojarzy się z elegancką klasyką. Czerń coraz częściej gości w naszych domach i mieszkaniach. Czasem występuje na ścianach, innym razem w postaci mebli, czy nawet w formie urządzeń elektronicznych. Sprzęty w czerni nadadzą kuchni szyku i nowoczesności. Na rynku spotkamy lodówki, kuchenki, a nawet piekarniki 'all in black'. Czy czarny sprzęt AGD w kuchni to dobry pomysł? A może lepiej zostać przy sprawdzonej srebrnej klasyce? Jaka jest zaleta czarnych sprzętów w kuchni?

Na zdjęciu: Studio Mebli Mebel-Styl

Kiedyś czarne pomieszczenia, czy nawet elementy dekoracyjne w domu były nie do pomyślenia. Czerń to przecież taki ciemny, smutny kolor! Jednak jeśli jest dobrze umiejscowiony to wygląda naprawdę efektywnie. Czerń od zawsze kojarzona była z dużą elegancją, dlatego coraz więcej osób decyduje się na wpuszczenie tego koloru do swojego mieszkania.

 

Czarna kuchnia, dlaczego warto?

 

Czerń idealnie pasuje do dużych, przestronnych pomieszczeń – nie nadaje się do małych kuchni, ponieważ może je dodatkowo zmniejszyć. W dużych kuchniach możemy pozwolić sobie na aranżację pod tytułem 'all in black'. Możemy wybrać czarną zabudowę meblową w wysokim połysku, czy czarne ściany. Oczywiście w takiej kuchni nie możemy zapomnieć o dodatkowym oświetleniu, które nie tylko będzie pełnić rolę dekoracyjną, ale również stworzy bezpieczne warunki pracy. Jeśli mamy małą kuchnię, a koniecznie chcemy wprowadzić do niej czarne elementy, to warto zastanowić się nad sprzętem AGD w czerni. Takie urządzenia w połączeniu z nowoczesnymi meblami nadadzą kuchni niezwykłej elegancji.

 

Czarny sprzęt AGD w kuchni - zalety:

  • Ponadczasowa elegancja

Czarne elementy w postaci urządzeń elektrycznych nadadzą kuchni oryginalności i elegancji. Sprzęt AGD w czerni sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

  • Oryginalny design

Czarne urządzenia AGD wyróżniają się oryginalnym designem i nowoczesnością.

  • Przyciągają wzrok

Białe i srebrne sprzęty AGD to rozwiązania, na które decyduje się znaczna większość społeczeństwa. Czarne urządzenia wciąż są rzadkością, dlatego ich widok w polskich kuchniach wciąż szokuje, ale jednocześnie zachwyca. Nikt nie przejdzie obojętnie obok kuchni z czarnym AGD.

 

Czarny sprzęt AGD w kuchni - wady:

  • Szybko widać brud

Mogłoby się wydawać, że czarne sprzęty AGD się nie brudzą, jednak jest całkiem inaczej. Na czarnej, połyskującej powierzchni kuchennych urządzeń od razu widać ślady odbitych palców, czy osiadający się kurz. Niestety – aby się ich pozbyć będziemy musieli dość często przecierać je ściereczką.

 

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Chwyć dobrze – czyli wszystko o uchwytach do kuchni


Na finalny wygląd i odbiór kuchni wpływa wiele czynników. Kolory ścian,...

Jak podłączyć zmywarkę?


Aby urządzenie myjące należycie pracowało i nie szwankowały powinniśmy nie tylko...

Najdroższe lodówki – co potrafią i czy warto w nie...


Podczas gdy niektórzy, remontując i wyposażając kuchnię, muszą liczyć się z...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności