Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Baby Protect, czyli o pralkach stworzonych z...

Porady


Baby Protect, czyli o pralkach stworzonych z myślą o dzieciach

Delikatna skóra dziecka jest szczególnie wrażliwa i wymaga specjalnej ochrony. Równie ważne jak to, w jaki sposób ją pielęgnujesz, jest to, co na nią nakładasz. Niemowlęce ubranka powinny być prane w odpowiedniej temperaturze i przy zastosowaniu właściwie zaprojektowanego cyklu. By ułatwić Ci zadanie, marka Beko w wybranych modelach swoich pralek oferuję Ci program BabyProtect. Czym dokładnie jest funkcja BabyProtect i jak z niej korzystać?

Na zdjęciu: Beko

Jak prać dziecięce ubranka?

 

Podczas gdy większość swoich ubrań pierzemy w temperaturze 40 °C, ubranka dziecięce, a zwłaszcza niemowlęce, powinniśmy prać w wodzie podgrzanej do 60 °C. Pranie w tej temperaturze pozwana na pozbycie się większości bakterii, które mogłyby zaszkodzić zdrowiu naszej pociechy. Do prania dziecięcej garderoby powinniśmy stosować wyłącznie delikatne środki, najlepiej w postaci płynów. Unikajmy raczej proszków, zwłaszcza kiedy nasze dziecko ma skłonność do alergii. Śmiało korzystajmy też z funkcji dodatkowego płukania, by z tkanin dokładnie pozbyć się pozostałości po detergentach. Zbyt skomplikowane? W linii pralek Beko z programem BabyProtect całe zadanie ogranicza się do wyboru dedykowanego cyklu. Instrukcja prania nie będzie już potrzebna.

 

Baby Protect a higiena prania

 

Program BabyProtect zapewnić ma wysoką higienę prania ubranek dziecięcych. Tkaniny nie tylko prane są w odpowiednio wysokiej temperaturze, ale też kilkakrotnie płukane. Ponieważ temperatura wody utrzymywana jest na wysokim poziomie przez długi czas, z ubrań eliminowane są mikroorganizmy, a efekty prania są znacznie lepsze. Potwierdzenie skuteczności programu stanowi przyznany mu certyfikat instytutu LGA, poświadczający jego 99,99-procentowy poziom sterylizacji. Co więcej, program Baby Protect można znaleźć także w suszarkach automatycznych marki Beko. Specjalny system odpylający oczyszcza ubrania z mikrowłókien, by w ten sposób zapewnić naszemu dziecku jeszcze lepszą ochronę. Dodatkowo czujniki wilgotności i temperatury monitorują sytuację w bębnie przez cały proces suszenia.

 

Pralki Baby Protect

 

Baby Protect nie tylko dla dzieci

 

Unikalny program Baby Protect tak naprawdę będzie przydatny nie tylko dla rodziców, ale dla wszystkich cierpiących na alergie skórne. Ich skłonna do podrażnień skóra w końcu też wymaga szczególnego traktowania. W linii pralek Beko wyposażonych w program BabyProtect znajdziesz również modele oferujące program Pupil, dedykowany właścicielom zwierząt. Podczas prania włókna tkanin są rozluźniane, dzięki czemu skutecznie wypłukiwana jest z nich zwierzęca sierść. Co więcej pralki te cechują się wysoką klasą energetyczną na poziomie minimum A++ i zróżnicowaną pojemnością. Dostępne są modele zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy. Wybór pralki na miarę własnych potrzeb nie będzie więc stanowił tu najmniejszego problemu. To właśnie dlatego pralki Beko zyskują najlepsze opinie wśród najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie ekologiczne rozwiązania.

 

Funkcja Baby Protect dostępna również w zmywarkach

 

Jeżeli chcemy chronić naszych najmłodszych domowników, warto też zadbać o sterylność naczyń, w których serwujemy im posiłki. Dla możliwości zapewnienia wszechstronnej ochrony Twojemu dziecku, program BabyProtect dostępny jest także w zmywarkach. Jego działanie opiera się na wydłużonym cyklu płukania przy użyciu gorącej wody. Tutaj również możemy liczyć na 99,99-procentową skuteczność w usuwaniu bakterii. Oznacza to, że dziecięce smoczki, butelki, naczynia, sztućce i inne akcesoria, które myjemy w zmywarce, są w pełni bezpieczne dla naszych pociech. Program BabyProtect to nowoczesna funkcja, która pozwala nam praktycznie bez wysiłku dodatkowo zadbać o zdrowie naszych dzieci.

 

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/jak-wylaczyc-blokade-w-pralce-co-oznacza-kluczyk-na-wyswietlaczu-3244.html

https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/jak-zabezpieczyc-kuchnie-przed-dzieckiem-2790.html

Beko
Beko
Beko
Beko
Beko
Beko
Beko
Beko

Komentarze


Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.

Zobacz również


Wygoda i estetyka w jednym? Styl Biedermeier w kuchni


Wielokrotnie zdarza się, że chcąc elegancko zaaranżować poszczególne wnętrza...

Backsplash w kuchni – przewodnik po panelach


Jednym z najbardziej popularnych sposobów na zagospodarowanie ściany w kuchni...

Gniazdka elektryczne w kuchni – gdzie najlepiej je...


Podczas urządzania kuchni, a także pozostałych pomieszczeń warto zacząć planowanie...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności