Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Porady

Nowy Magazyn Max Kuchnie już w sprzedaży!

Ulubione0

Gdybyście dzisiaj zostali tak znienacka postawieni przed faktem potrzeby zburzenia swojej kuchni i postawienia jej na nowo, co byście zrobili? Pewnie w pierwszej chwili pomyślelibyście: o nie! Urządzanie kuchni w każdym przypadku jest nie lada wyzwaniem – ilość dokonywanych wyborów, podejmowanych decyzji jest niejednokrotnie męcząca. Ale z drugiej strony, po pewnym czasie możemy pomyśleć sobie: a może to szansa na coś jeszcze lepszego?! Nowy kolor, nowe faktury, nowe technologie.

Uwierzcie, w kuchniach tyle się zmienia – szafki otwierane są elektrycznie delikatnym dotknięciem, albo podstawieniem nogi w odpowiednim miejscu, z lodówką możemy porozmawiać, a gestem dłoni bezdotykowo uruchomić okap. Dobrze jest korzystać ze wszystkich rozwiązań, które choć trochę pomogą nam w codziennym życiu, albo zaoszczędzą choć kilka minut.

Wybór technologii byłby jednak w miarę oczywisty, ale jeśli chodzi o styl kuchni, to jest to trudny wybór. Z jednej strony myślimy, że jedynym słusznym krokiem są jasne - białe przestrzenie. Ale patrząc na kolejne realizacje naszych studiów mebli kuchennych Max Kuchnie, możemy mieć istny mętlik. Każda kuchnia inna, każda kolejna coraz ładniejsza, coraz bardziej zaskakująca. Przeglądając strony tego magazynu w każdej realizacji możemy zobaczyć coś świetnego. Coś, co mogłoby znaleźć swoje zaszczytne miejsce w kuchni. No cóż! Pół żartem, pół serio zostawiamy Was z tym bólem głowy, wynikającym z ogromu fantastycznych inspiracji, jakie mam nadzieję dostarczy Wam to wydanie Max Kuchni. A po pomoc w projektowaniu i urządzaniu zapraszamy Was do naszych studiów!

Ciepło pozdrawiamy i do zobaczenia w kolejnym wydaniu!

 

Zobacz również

Moda na biały stół w kuchni – hit czy kit?

Moda na biały stół w kuchni – hit czy kit?

Biały stół w kuchni, dlaczego warto? Białe stoły przywędrowały do nas wraz z modą na...

ABC kupowania kuchenki mikrofalowej

ABC kupowania kuchenki mikrofalowej

Schować czy wystawić? Najpierw musimy zastanowić się, czy chcemy naszą kuchenkę mikrofalową...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena