Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
Max Kuchnie | Meble Kuchenne i Wyposażenie AGD
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Sprzęt agd Lodówka Chłodzący bar w kuchni od Siemensa

Lodówka


Chłodzący bar w kuchni od Siemensa

Nikt z nas nie wyobraża sobie upalnego lata bez zimnych koktajli z owoców i schłodzonych napojów. A jeśli w lodówce brakuje miejsca i w zamrażarce już nic więcej się nie zmieści? Wtedy marzeniem jest posiadanie dodatkowego mini-baru, którego nie powstydziłby się sam James Bond. Marka Siemens przedstawia chłodziarko-zamrażarkę z wymarzonym mini-barem.

Na zdjęciu: Siemens

Lód i woda


Mini-bar to nie marzenie, to rzeczywistość, jaką oferuje marka Siemens w najnowszej chłodziarko-zamrażarce typu Side-by-Side. Umieszczony w drzwiach po prawej stronie, ułatwia dostęp do napojów i innych podręcznych produktów bez otwierania drzwi chłodziarki i utraty zimna. A gdyby tego było mało, napoje możemy schłodzić dodatkowo kostkami lodu lub lodem kruszonym (kostkarka), mamy również dostęp do świeżej, zimnej wody z wbudowanego dystrybutora, w jaki jest wyposażona nowa chłodziarko-zamrażarka Siemens.

 

Idealna na grill-party i domówki


Pochodząca z najnowszej oferty marki Siemens chłodziarko-zamrażarka Side-by-Side, zaskakuje nie tylko pojemnością 522 litrów, ale również wyposażeniem w innowacyjne technologie. Jednym z jej przykładów jest freshProtectBox, czyli specjalna strefa chłodzenia, w której można dowolnie ustawić temperaturę w zakresie od 0 st. C do 4 st. C, niezależnie od temperatury chłodzenia w chłodziarce. Dzięki temu tworzymy najlepsze warunki do przechowywania różnorodnej żywności. Kolejną technologią, którą szybko docenimy, jest noFrost. Automatyczna technika chłodzenia powietrzem eliminuje konieczność rozmrażania urządzenia. W efekcie zamrażarka jest wolna od lodu i szronu, a produkty przechowywane są w nienaruszonym stanie, zachowując dzięki temu wszystkie walory smakowe i zapachowe. Bezszronową technologię noFrost uzupełnia funkcja supermrożenia. Nie dopuszcza ona do ocieplenia wnętrza zamrażarki po włożeniu do niej świeżej żywności, przez co produkty zamrażane są szybciej i bez straty energii. Na drzwiach nowej chłodziarko-zamrażarki znajdziemy również kalendarz zamrażania produktów, który podpowie nam, jaki jest optymalny czas przechowywania aż 12-tu rodzajów mrożonek.

 

Piękne strony chłodu


Decydując się na wyposażenie kuchni w najnowszą chłodziarko-zamrażarkę KA90GAI20, nie tylko korzystamy z najnowszych innowacji i zaawansowanych technologii, ale również inwestujemy w ponadczasowe wzornictwo. Wykonana ze stali szlachetnej chłodziarko-zamrażarka pokryta jest powłoką antifingerPrint, zapobiegającą powstawaniu odcisków palców na jej drzwiach. Dodatkowym elementem wykończenia chłodziarki, ułatwiającym obsługę, jest cyfrowy wyświetlacz.

 

Chłodziarko-zamrażarka KA90GAI20 Side by Side:

  • Mini-bar
  • Bezszronowa technologia noFrost
  • FreshprotectBox
  • Kostkarka i dystrybutor wody
  • Kalendarz zamrażania żywności
  • Supermrożenie
  • antifingerPrint
  • pojemność 522l
  • Klasa efektywności energetycznej A+
  • Cena: 7079 zł

 

Więcej informacji na: www.siemens-home.pl

Komentarze


5.00/5 1 1
5
toska

Naprawdę fajny pomysł. Na pewno bardzo ułatwia przygotowywanie dobrze schłodzonych drinków i innych napojów. Kolejny produkt, który na pewno dopiszę do mojej listy życzeń. :)

Zobacz również


Jakie gabaryty lodówki? Poradnik dla niezdecydowanych


Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie na dzień dzisiejszy użytkowania gospodarstwa...

Lodówka – z zamrażalnikiem czy bez?


Błędem często popełnianym przez konsumentów okazuje się niestosowny...

Meblujemy lodówkę


Każdy z nas ma w swej kuchni lodówkę. Nie każdy jednak potrafi z niej...

Ustawienia prywatności Polityka prywatności