Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Wyspa w kuchni – 5 powodów dlaczego warto ją...

Porady


Wyspa w kuchni – 5 powodów dlaczego warto ją mieć

Kuchenna wyspa to trend, który przywędrował do nas z amerykańskich seriali. Kiedyś oglądane tylko na ekranach telewizorów, dziś wysypy są coraz częściej spotykane w polskich kuchniach. To nie tylko bardzo efektowne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które nadaje pomieszczeniom kuchennym oryginalności i elegancji. Dlaczego i czy warto zdecydować się na wyspę w kuchni? Przedstawiamy aż pięć powodów, dlaczego warto ją mieć!

Na zdjęciu: Studio Mebli Meblolux

Wyspa to dodatkowa ozdoba naszej kuchni

 

Wyspa w kuchni stanie się ozdobą tego pomieszczenia. Stojąc w centrum będzie przykuwać największą uwagę, nadając kuchni oryginalności i elegancji jednocześnie sprawiając, że wszyscy będą chcieli w niej przebywać.

 

Wyspa to dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków

 

Wyspa w pomieszczeniu kuchennym to nie tylko piękna ozdoba – to również dodatkowy blat roboczy, szafki i szuflady do przechowywania naczyń lub zastawy stołowej, których zawsze w kuchni brakuje. Na wyspie można zamontować zlew, piekarnik i wszystkie urządzenia niezbędne podczas kuchennych czynności. Może też służyć jako stół i sprawdzać się podczas rodzinnych spotkań. Wyspę w kuchni można zaaranżować na wiele sposobów – wszystko zależy od nas i naszych upodobań.

 

Wyspa w kuchni zwiększa funkcjonalność pomieszczenia

 

Duża ilość domowników lub impreza rodzinna sprawia, że w kuchni jest dość tłoczno. Dzięki wyspie kuchennej wszyscy mogą się zmieścić i pomóc przy wspólnym gotowaniu. Wyspa kuchenna sprawia, że pomieszczenie kuchenne wydaje się też bardziej przestronne i lepiej zorganizowane, szczególnie jeśli do zagospodarowania mamy dużą przestrzeń.

 

Wygodna praca

 

Kuchnia z wyspą to taka kuchnia, w której można perfekcyjne zaplanować wszystkie czynności. Mamy do dyspozycji dużo miejsca, dlatego gotowanie czy pieczenie w takich warunkach jest czystą przyjemnością.

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Filonka

Jeśli ma się sporą kuchnię to wyspa obowiązkowa. Nie znam osoby, która w trakcie remontu kuchni nie zawarła wyspy w planie.

Zobacz również


Piec kaflowy w kuchni? Czemu nie!


Piece kaflowe dla wielu są synonimem dobrej, pełnej ciepła i rodzinnego klimatu...

Zakończyliśmy konkurs Wygraj Swoją Kuchnię!


Ostatnia edycja konkursu Max Kuchnie dobiegła końca. Przez prawie rok prezentowaliście...

Dodatki do kuchni w stylu retro


Pomimo trendu nowoczesności i wszechobecnego minimalizmu, kuchnia w stylu retro nadal...