Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
Max Kuchnie | Porady Ekspertów, Analizy, Porównania Sprzętu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Porady Wyspa w kuchni – 5 powodów dlaczego warto ją...

Porady


Wyspa w kuchni – 5 powodów dlaczego warto ją mieć

Kuchenna wyspa to trend, który przywędrował do nas z amerykańskich seriali. Kiedyś oglądane tylko na ekranach telewizorów, dziś wysypy są coraz częściej spotykane w polskich kuchniach. To nie tylko bardzo efektowne, ale również funkcjonalne rozwiązanie, które nadaje pomieszczeniom kuchennym oryginalności i elegancji. Dlaczego i czy warto zdecydować się na wyspę w kuchni? Przedstawiamy aż pięć powodów, dlaczego warto ją mieć!

Na zdjęciu: Studio Mebli Meblolux

Wyspa to dodatkowa ozdoba naszej kuchni

 

Wyspa w kuchni stanie się ozdobą tego pomieszczenia. Stojąc w centrum będzie przykuwać największą uwagę, nadając kuchni oryginalności i elegancji jednocześnie sprawiając, że wszyscy będą chcieli w niej przebywać.

 

Wyspa to dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków

 

Wyspa w pomieszczeniu kuchennym to nie tylko piękna ozdoba – to również dodatkowy blat roboczy, szafki i szuflady do przechowywania naczyń lub zastawy stołowej, których zawsze w kuchni brakuje. Na wyspie można zamontować zlew, piekarnik i wszystkie urządzenia niezbędne podczas kuchennych czynności. Może też służyć jako stół i sprawdzać się podczas rodzinnych spotkań. Wyspę w kuchni można zaaranżować na wiele sposobów – wszystko zależy od nas i naszych upodobań.

 

Wyspa w kuchni zwiększa funkcjonalność pomieszczenia

 

Duża ilość domowników lub impreza rodzinna sprawia, że w kuchni jest dość tłoczno. Dzięki wyspie kuchennej wszyscy mogą się zmieścić i pomóc przy wspólnym gotowaniu. Wyspa kuchenna sprawia, że pomieszczenie kuchenne wydaje się też bardziej przestronne i lepiej zorganizowane, szczególnie jeśli do zagospodarowania mamy dużą przestrzeń.

 

Wygodna praca

 

Kuchnia z wyspą to taka kuchnia, w której można perfekcyjne zaplanować wszystkie czynności. Mamy do dyspozycji dużo miejsca, dlatego gotowanie czy pieczenie w takich warunkach jest czystą przyjemnością.

Komentarze


5.00/5 1 1
5
Filonka

Jeśli ma się sporą kuchnię to wyspa obowiązkowa. Nie znam osoby, która w trakcie remontu kuchni nie zawarła wyspy w planie.

Zobacz również


Czyszczenie mebli kuchennych - nie tylko domowe sposoby


Kuchnia jest miejscem, w którym na co dzień wiele się dzieje. Każdego dnia...

Czy czerwona kuchnia to opcja tylko dla odważnych?


Podczas urządzania kuchni czeka nas wiele bardzo ważnych decyzji, które bezpośrednio...

Nadchodzi era Very Peri – czym wyróżnia się ten...


Instytut Pantone ogłosił kolor roku 2022! Jego pełna nazwa to PANTONE 17-3938 Very...