Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Strona główna / Porady / Zamrażarka, która ma szuflady – czyli wygodny...

Porady

Zamrażarka, która ma szuflady – czyli wygodny sposób na mrożenie

Ulubione0

Nie ma nic lepszego, niż świeże sezonowe owoce. Niestety – ten czas zazwyczaj bardzo szybko mija, a później zostają nam już tylko mrożonki. Te, które możemy spotkać w sklepach są różnej jakości - dlatego warto zadbać o własne zapasy. Pochodzenie gotowych mrożonek często jest nieznane, a skład oraz przeprowadzone obróbki pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli zależy nam na zdrowiu oraz dobrej jakości produktów, które spożywamy warto przygotować własne mrożonki – wiadomego pochodzenia, bez żadnych ulepszaczy. Oczywiście – łatwo się mówi. Chcąc przygotować owocowe i warzywne zapasy na sezon zimowy, trzeba mieć gdzie to wszystko przechowywać. Tradycyjne chłodziarki posiadają dość małe zamrażarki, jak więc to wszystko zorganizować? Z pomocą spieszą zamrażarki szufladowe, które są wręcz stworzone do przechowywania mrożonek. Zapewniają idealne warunki naszym sezonowym owocom, a także dzięki specyficznej budowie – mamy do nich łatwy i szybki dostęp.

Zamrażarka szufladowa – czym jest i jak wygląda to urządzenie?
Zamrażarka szufladowa to urządzenie, które na pierwszy rzut oka bardzo przypomina klasyczną lodówkę. Po jej otworzeniu, w środku znajdziemy szuflady, które pełnią rolę funkcjonalnych przegródek. Okazuje się, że ta dość nietypowa – jak na zamrażarki budowa, ma swoje konkretne zastosowanie.
Zamrażarki szufladowe są przede wszystkim bardzo wygodne. Szuflady umożliwiają bardzo dobrą organizację naszych mrożonek. Dzięki prostej budowie możemy szybko zlokalizować poszukiwany produkt i mamy do niego łatwy dostęp. Jest to urządzenie idealne dla perfekcyjnych pań domu, które lubią mieć wszystko ładnie poukładane. Dzięki wygodnym szufladom możemy mrożone owoce i warzywa dokładnie posegregować – uzyskujemy nie tylko porządek, ale też ładny wygląd w środku urządzenia.

Zalety zamrażarek szufladowych, czyli dlaczego warto je mieć
Największą zaletą szufladowych zamrażarek jest oczywiście wygoda. Prosta forma tego urządzenia jest tutaj ogromnym atutem. Półki w których umieszczone są szuflady umożliwiają przejrzyste i wygodne przechowywanie produktów. Mamy łatwy i szybki dostęp do naszych mrożonek, a przezroczysta forma szuflad ułatwia znalezienie pożądanego produktu.
Zamrażarki szufladowe są bardzo funkcjonalne. Producenci tego typu urządzeń dbają o to, by posiadały one innowacyjne rozwiązania, które korzystnie wpływają na komfort korzystania z urządzenia. Liczne modele posiadają komorę niskich temperatur. Jest to przestrzeń w zamrażarce, gdzie temperatura sięga poniżej -20 stopni Celsjusza. Świetnie sprawdza się wtedy, gdy chcemy zamrozić produkty w bardzo krótkim czasie. Inną, bardzo przydatną funkcją jest opcja super Frost. Dzięki niej możemy zamrozić większą ilość żywności jednocześnie.

Wady zamrażarek szufladowych
Niestety – pomimo dobrej organizacji, zamrażarki z szufladami, mają też słabe strony. Pojemność szuflad jest dość ograniczona, dlatego jest to urządzenie dedykowane przede wszystkim drobnym produktom. Większe partie mięsa po prostu się tam nie zmieszczą.
Zamrażarka szufladowa to idealne urządzenie do przechowywania mrożonek. Dzięki niej, będziemy mogli cieszyć się sezonowymi owocami przez cały rok.

Zobacz również

Czajnik elektryczny – nim zakupisz

Czajnik elektryczny – nim zakupisz

Dla zabieganych Czajniki klasyczne, stawiane na palnik gazowy, to już mało komfortowe...

4 urządzenia, z których korzysta się najczęściej

4 urządzenia, z których korzysta się...

1. Zmywarka Kto lubi zmywać – ręka do góry. No właśnie – nikt tego nie lubi. Nie ma co...
Komentarze
Brak dodanych komentarzy, bądź pierwszy i dodaj komentarz.
Twój komentarz
Ocena