Drewniane panele ścienne Art Paret - Max Kuchnie
Drewniane panele ścienne Art Paret - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna ART PARET Drewniane panele ścienne Art Paret

ART PARET


Drewniane panele ścienne Art Paret

Drewniane panele ścienne pasują do rozmaitych wnętrzarskich stylów, nic więc dziwnego, że są najczęściej wybieraną opcją spośród paneli na ścianę. Poznaj panele z kolekcji Art Paret i sprawdź, jak dodać wnętrzu trójwymiarowości.

Kolekcja Art Paret w ofercie Globalwood

Globalwood to polski producent podłóg dębowych i bambusowych, paneli winylowych, desek tarasowych oraz paneli ściennych Art Paret. Marka na rynku działa już od ponad 15 lat i uważana jest za krajowego lidera w branży podłóg bambusowych. Tak długie doświadczenie z pracą w drewnie przynosi gwarancję zachowania wysokich standardów na każdym etapie produkcji: począwszy od wyboru materiałów poprzez dbałość o detale, aż po skrupulatną kontrolę jakości.

 

Panele ścienne Art Paret

Drewniane panele mogą stanowić wyjątkową dekorację ścian tak naprawdę w każdym wnętrzu. Dobrze wykonane będą naprawdę trwałe i przez długie lata będą się świetnie prezentować. Drewno to materiał odporny i długowieczny, stąd też możemy mieć pewność, że panele Art Paret przez długi czas nie stracą oryginalnego wyglądu. Swobodnie więc możemy położyć je na ścianie w salonie czy sypialni, ale też w bardziej wymagających pomieszczeniach, takich jak chociażby przedpokój. Co ważne, panele Art Paret można układać na praktycznie wszystkich powierzchniach, a do tego są na tyle łatwe w montażu, że jesteśmy w stanie zainstalować je samodzielnie, nawet jeżeli nie mamy żadnego doświadczenia w tym zakresie.

 

Oferta paneli Art Paret

Kolekcja Art Paret zawiera w sobie panele modułowe oraz panele listwowe o różnym wykończeniu, deseniu i wybarwieniu. Kwadratowy kształt, a co za tym idzie, symetryczna budowa, przynoszą nam właściwie nieograniczone możliwości pod kątem ich aranżacji.

 

Panele modułowe

Panele modułowe Art Paret powstają na bazie płyty MDF, którą pokrywa naturalny, lakierowany fornir dębowy. Jeżeli chodzi o wzór, to do wyboru mamy trzy różne warianty kierunki usłojenia:

  • Remra i Oya to panele frezowane, stworzone na podstawie czarnej płyty MDF, wybijającej się pomiędzy lakierowanym fornirem. Możemy układać je w dowolne, systematyczne wzory lub też w zupełnie nieuporządkowany sposób, dodatkowo nadając ścianie oryginalnego charakteru,
  • Miro to panele ze wzorem jodełki francuskiej. To deseń, który często wykorzystuje się na podłogach, a panele modułowe Art Paret pozwalają kontynuować go również na ścianie.

 

Panele listwowe

Panele listwowe – tutaj bazą jest czarna, melaminowana płyta drewnopochodna. Do niej mocowane są listwy z czarnego MDF-u barwionego w masie. Listwy wykończone są dębowym, szczotkowanym fornirem naturalnym w czterech wybarwieniach, od naturalnego dębu, po ciemny, czekoladowy:

  • Casso,
  • Mone,
  • Langelo.

Panele listwowe Art Paret są równie łatwe w montażu, co panele modułowe. Mocowane są na kleju, a więc ich instalacja nie wymaga stosowania specjalistycznych narzędzi ani zaawansowanej wiedzy czy doświadczenia.