Najpiękniejsze lampy Auhilon do kuchni - Max Kuchnie
Najpiękniejsze lampy Auhilon do kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna AUHILON Najpiękniejsze lampy Auhilon do kuchni

AUHILON


Najpiękniejsze lampy Auhilon do kuchni

Czy wiesz, że stylowych lamp do kuchni nie musisz szukać po całym świecie? Oferuje Ci je polski producent – marka Auhilon Deco Light. Na przestrzeni lat firma wyspecjalizowała się w tworzeniu praktycznego oświetlenia w przepięknych oprawach. Poznaj najciekawsze modele lamp Auhilon, które będą doskonałym wyborem do kuchni.

Zachwycający pięknem minimalizm

 

W praktycznej kuchni nierzadko sprawdzają się proste, minimalistyczne formy. Ta zasada ma także zastosowanie w odniesieniu do oświetlenia. Nie oznacza to jednak, że lampy do kuchni o prostym wzornictwie mają być banalne. Idealnym tego przykładem jest lampa wisząca Auhilon Deco Light Hikone III P8558-3B. Metalowa lampa o trzech źródłach światła, której nazwa nawiązuje do japońskiej miejscowości, jest ciekawą propozycją dla miłośników minimalistycznego nurtu w dekoracji wnętrz. Jednocześnie jest to lampa wysoce uniwersalna. Metalowe oprawy będą współgrać ze sprzętem AGD i akcesoriami kuchennymi o stalowym wykończeniu.

 

Ciepło, które bije od kuchni

 

Efekt przytulności w pomieszczeniu uzyskujemy nie tylko przy pomocy dodatków, ale także za pomocą odpowiedniego doboru oświetlenia. Chodzi tu zarówno o sposób wykończenia lampy, jak i barwę emitowanego przez nią światła. Miedziane elementy o ciepłym odcieniu w lampie wiszącej Auhilon Deco Light NEMO 3R MD17040-3S-WH pięknie odbijają blask wydobywający się z białych kloszów o nieoczywistym kształcie. Już taki detal do naszej kuchni może wprowadzić przytulną atmosferę. A efekt ten jesteśmy w stanie podbić, stosując żarówkę o odpowiedniej temperaturze barwowej. Jeżeli korzystamy z oświetlenia LED, które jest najbardziej energooszczędną i praktyczną opcją, wystarczy że wybierzemy żarówkę o barwie światła 2700-3000 K. W ten sposób kuchnia stanie się kolejnym miejscem w domu, w którym łatwo będzie nam się zrelaksować.

 

Lampa, która robi wrażenie

 

Lampa może być tym elementem wystroju kuchni, który stanowić będzie najmocniejszy akcent całej aranżacji. Dokładnie taki rodzaj dekoracji stanowi lampa wisząca Auhilon Deco Light Neptun P8387-48W+36W+30W o trzech pierścieniach z wbudowanym oświetleniem ledowym. Pierścienie o różnej wielkości możemy układać w dowolne formy, regulując długość ich przewodów, by nadawać lampie finezyjne kształty, a jednocześnie regulować kąt padania światła. Oznacza to, że bez problemu doświetlimy wybraną część kuchni. W mniejszych pomieszczeniach sprawdzić może się dwupierścieniowy odpowiednik tej lampy, czyli model Auhilon SATURN P8356A-46W.