Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

BIG 5 2017, Dubaj

Ulubione0

Biuro Styl nie poprzestaje na aktywnej działalności w kraju. Oprócz rynku polskiego, odbiorcy produktów Grupy znajdują się w wielu krajach Europy. W 2017 roku postanowiliśmy pójść o krok dalej.

BIUROSTYL

Zmierzyliśmy się z kontynentem o nieograniczonym wręcz potencjale biznesowym, perspektywie rozwoju i ambicjach – Azją. W listopadzie udaliśmy się w roli wystawcy na jedne z największych targów budowlano-wykończeniowych – BIG5 w Dubaju. Stoisko przyciągało spojrzenia odwiedzających i nasuwało jednoznaczne skojarzenia – nowoczesne kuchnie z klasą. Połączenie estetyki szafek, blatów i frontów z innowacyjnymi zlewami szklanymi oraz stalowymi to świetny wybór dla ambitnych klientów poszukujących niebanalnych rozwiązań w domu. Jednocześnie, ekspansja polskich producentów wyposażenia wnętrz na rynki wschodnie napawa nas optymizmem i rzuca szereg wymagających wyzwań. Dostosowujemy ofertę do gustów i wymagań odbiorców z całego świata, dzięki czemu wachlarz możliwości Grupy nieustannie rośnie.

Sukces targów w Dubaju, mnogość zebranych kontaktów i pozytywne recenzje odwiedzających sprawiły, że już przygotowujemy tegoroczny terminarz wyjazdów do Azji i z pewnością nie omieszkamy podzielić się wrażeniami z naszymi klientami.

Więcej informacji o produktach i marce Biuro Styl znajduje się na stronie biuro-styl.pl

Zobacz również

Biuro Styl - Producent blatów i paneli dekoracyjnych.

Biuro Styl - Producent blatów i paneli...

Najstarsza z nich to ostrowska Sklejka EKO, której zakład produkcyjny funkcjonuje już od 1912...

Blaty i panele dekoracyjne. Nowa kolekcja już dostępna!

Blaty i panele dekoracyjne. Nowa kolekcja już...

Co dwa lata oferta kolorystyczna uzupełniana jest o wzory odpowiadające współczesnym trendom....