Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Biuro Styl - Producent blatów i paneli dekoracyjnych.

Ulubione0

Grupa Biuro Styl, Lenwit Fornir i Sklejka EKO to zespół wielkopolskich firm specjalizujących się w produkcji i sprzedaży drewnianych oraz drewnopochodnych elementów budowlanych i wystroju wnętrz.

BIUROSTYL

Najstarsza z nich to ostrowska Sklejka EKO, której zakład produkcyjny funkcjonuje już od 1912 roku. Ponad stuletnie doświadczenie pozwoliło zaistnieć na rynku pozostałym dwóm firmom Grupy, założonym w latach 90-tych. Kompleksowe usługi i wysokiej jakości produkty budowlane oraz wykończeniowe ugruntowały pozycje spółek na polskim rynku, a także przyczyniły się do przeprowadzenia skutecznej ekspansji na ościenne kraje europejskie.

Obecnie w biurach oraz zakładach produkcyjnych zatrudnionych jest około tysiąc osób, które ekspercką wiedzą i bogatym doświadczeniem stale pracują nad udoskonalaniem szerokiej oferty. Długoletnia współpraca ze stolarzami, hurtowniami oraz projektantami pozwoliła na stworzenie rozbudowanej sieci dostaw zapewniającej zrównoważony rozwój. W ostatnim czasie do Grupy dołączyły kolejne podmioty m.in. uznana marka podłóg drewnianych Globalwood, oraz dział specjalizujący się w tematach inwestycyjnych Akustyka i Design wyspecjalizowany w wyposażaniu wnętrz w panele akustyczne.

Główną zasadą firm Grupy jest stwierdzenie, że najważniejszym kapitałem firmy są ludzie. To właśnie dzięki ich zaangażowaniu proponowane produkty i usługi zdobyły zaufanie Klientów.

Więcej informacji o produktach i marce Biuro Styl znajduje się na stronie biuro-styl.pl

Zobacz również

Blaty dębowe Premium

Blaty dębowe Premium

Blaty Premium firmy Biuro Styl to unikalne połączenie naturalnych komponentów, które gwarantują...

Blaty i panele dekoracyjne. Nowa kolekcja już dostępna!

Blaty i panele dekoracyjne. Nowa kolekcja już...

Co dwa lata oferta kolorystyczna uzupełniana jest o wzory odpowiadające współczesnym trendom....