Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Blaty i panele dekoracyjne. Nowa kolekcja już dostępna!

Ulubione0

Od początku działalności firmy Biuro Styl głównym obszarem jej aktywności są blaty. Klasyczne blaty wykonywane są na bazie płyty wiórowej oklejonej laminatem HPL w technologii postforming. Oprócz bogatego wzornictwa klient ma do wyboru wiele wariantów wymiarowych (grubości: 18, 28, 38, 50, 60mm, szerokości: 600, 635, 650 i co centymetr aż do szerokości 1200mm) oraz różnych typów wykończenia krawędzi (zaoblenie w kilku promieniach i kształtach, doklejka PCV lub laminat). 

BIUROSTYL

Co dwa lata oferta kolorystyczna uzupełniana jest o wzory odpowiadające współczesnym trendom. Nowa kolekcja 2018 – 2019 jest już dostępna! Dominują drewna, marmury oraz wzory industrialne. W tym sezonie poszerzamy wybór o blaty z laminatem tzw. supermat FENIX NTM®, który daje wrażenie delikatności i szlachetności a jednocześnie jest łatwy w utrzymaniu czystości. FENIX dostępny jest w trzech kolorach: biały, szary oraz czarny. Dodatkowo w odpowiedzi na zapotrzebowanie z rynku na blaty cienkie, do których można zastosować m.in. zlewozmywaki podwieszane, dostępne są już blaty kompaktowe w grubości 12,5mm. Blaty kompaktowe występują aż w sześciu wariantach kolorystycznych. Z powodzeniem stosuje się je również na ścianki działowe, świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych takich jak np. łazienki.

Nowa kolorystyka dotyczy nie tylko blatów. Panele dekoracyjne to prosty element wyposażenia wnętrza kuchni, który pozwala na estetyczne wykończenie przestrzeni między szafkami wiszącymi a blatem. Doskonale nadaje się także jako element dekoracyjny na ścianach i ściankach działowych, a także drzwiach przesuwnych. Wszystkie panele wykonywane są na bazie płyty wiórowej 10 lub 18mm oklejonej laminatem HPL, tym samym, który jest stosowany do produkcji blatów. Panele dostępne są w szerokościach od 150 nawet do 1800mm.

Więcej informacji o produktach i marce Biuro Styl znajduje się na stronie biuro-styl.pl

Zobacz również

BIG 5 2017, Dubaj

BIG 5 2017, Dubaj

Zmierzyliśmy się z kontynentem o nieograniczonym wręcz potencjale biznesowym, perspektywie...

Biuro Styl - Producent blatów i paneli dekoracyjnych.

Biuro Styl - Producent blatów i paneli...

Najstarsza z nich to ostrowska Sklejka EKO, której zakład produkcyjny funkcjonuje już od 1912...