Oryginalne płytki ze starej cegły od Brick&Wood - Max Kuchnie
Oryginalne płytki ze starej cegły od Brick&Wood - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BRICK&WOOD Brick&Wood – oryginalne płytki dekoracyjne ze...

BRICK&WOOD


Brick&Wood – oryginalne płytki dekoracyjne ze starej cegły

Nowoczesne wnętrza to nie tylko wyrafinowane meble i dodatki, ale i stylowe wykończenia powierzchni ścian. Brick&Wood to firma oferująca oryginalne płytki dekoracyjne, które pochodzą ze starej cegły. Ponadto w asortymencie marki znaleźć można płytki imitujące cegłę, wyroby z naturalnego drewna, a także stylowe stoliki lub lustra.

Odkryj piękno starej cegły


Cegła na ścianach to wykończenie cieszące się rosnącym zainteresowaniem ze względu na wyjątkowo atrakcyjny klimat, jaki pozwala wydobyć z poszczególnych aranżacjach. Ponadto pasuje do wielu stylów, a jako element wpisujący się w szczególności w estetykę vintage i retro jest szczególnie nacechowana ciekawym wyrazem estetycznym. Cegła może stanowić wykończenie całej ściany lub jej fragmentu. W kuchniach idealnie sprawdza się jako ozdoba ściany nad blatem kuchennym. Pięknie też się prezentują panele pionowe wyłożone cegłą i dopełnione efektownym oświetleniem.

 

Cegła od Brick&Wood


Marka wyznaczyła sobie za cel zachowanie i eksponowanie piękna tkwiącego w starej cegle. Aby osiągnąć te zamierzenia, przedstawiciele firmy pozyskują oryginalną cegłę i poddają ją precyzyjnej obróbce, aby wydobyć z niej oryginalny charakter i estetyczny wygląd, dzięki czemu wpisze się ona w nowoczesne wnętrza użytkowe w różnym stylu. Cegły pozyskane przez Brick&Wood spełniają rolę dekoracyjną i pięknie dopełniają aranżacje wnętrzarskie. Co ciekawe, płytki cegieł tej marki są pięciokrotnie lżejsze od tradycyjnych cegieł, ze względu na poddanie ich procesowi cięcia. Dzięki temu mogą zostać wykorzystane jako wykończenie dowolnej powierzchni i w każdym rodzaju pomieszczenia – nawet na płytach GK czy styropianie. Za pomocą płytek można także pięknie ozdobić kominek lub fragment ściany kuchennej.

 

Oryginalne płytki dekoracyjne pozyskane ze starej cegły to flagowy produkt w ofercie Brick&Wood. Płytki są przygotowane do bezpośredniego montażu, czyste i efektownie wykończone, by pozwalały uzyskać niebanalny efekt wnętrzarski w Twojej kuchni.