Dodatki w stylu retro i loft Brick&Wood - Max Kuchnie
Dodatki w stylu retro i loft Brick&Wood - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BRICK&WOOD Oferta dodatków w stylu retro i loft od...

BRICK&WOOD


Oferta dodatków w stylu retro i loft od Brick&Wood

Jeżeli szukasz sposobu na wzbogacenie swojej aranżacji kuchennej, płytki dekoracyjne z cegły będą idealne do tego celu. Marka Brick&Wood przygotowała asortyment płytek z oryginalnych cegieł, a także drewna które efektownie wzbogacą wnętrza i nadadzą im nieprzeciętnie stylowy i zarazem przytulny charakter. Jakie jeszcze niespodzianki kryją się w asortymencie tej stylowej marki?

Stylowe elementy wykończeniowe


Brick&Wood to oferta ciekawych wykończeń i dodatków wnętrzarskich, dzięki którym można skutecznie i zarazem efektownie kształtować charakter przestrzeni kuchennych i nie tylko. Starannie wyselekcjonowane i poddane procesowi cięcia i obróbki płytki z oryginalnej cegły pięknie dopełnią aranżacje w stylu retro i industrialnym. Ponadto staną się też ciekawym sposobem na uzyskanie eklektycznego wyrazu w nowoczesnych wnętrzach.

 

Oryginalne płytki dekoracyjne ze starej cegły


Brick&Wood pozyskuje i poddaje procesowi obróbki oryginalne cegły, które mają swoją ciekawą historię. Dzięki temu nie tylko można cieszyć się recyklingiem oraz unikatowym efektem wizualnym, ale i poczuć wyjątkowy klimat w swoich wnętrzach.

 

Płytki z imitacją starej cegły


Oferta zawiera również płytki prezentujące imitację starej cegły. Są one przystępniejsze cenowo, ale równie efektownie odzwierciedlają piękny charakter tego surowca. Dostępne są różne odcienie cegły oraz sposoby fakturowania powierzchni i wykończeń brzegów, dzięki czemu z powodzeniem można dobrać dane płytki dekoracyjne do indywidualnych oczekiwań.

 

Retro drewno


Brick&Wood jakiś czas temu poszerzył swoją ofertę o produkty wykonywane ze starego drewna. W ten sposób powstają stylowe, unikatowe lustra, stoliki, stoły, szafki i blaty, które mają duszę i nieprzeciętny wyraz wizualny.