Aranżacje industrialne lub retro Brick&Wood - Max Kuchnie
Aranżacje industrialne lub retro Brick&Wood - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna BRICK&WOOD Stwórz aranżacje industrialne lub retro z...

BRICK&WOOD


Stwórz aranżacje industrialne lub retro z asortymentem Brick&Wood

Cegły na ścianach, drewniane stoliki i unikatowe lustra – z pomocą takich elementów wyposażenia można stworzyć niebanalne aranżacje wnętrzarskie. Takie właśnie dekory użytkowe produkuje marka Brick&Wood. Sprawdź, jak wpisują się one w dwa modne obecnie style – industrialny i retro.

Moda na styl industrialny i retro


Mimo że oba style wnętrzarskie różnią się od siebie, to często bazują na podobnych materiałach wykończeniowych. Cegła, metal, drewno to w zasadzie elementarne cechy charakteryzuje takie aranżacje. Niniejsze style cieszą się niezmienną popularnością, co wynika z ich ponadczasowości wpisującej się w gusta osób ceniących eklektyczne nurty wzornicze, a także połączenie naturalnej surowości faktur i przytulności jakie daje drewno. W ofercie Brick&Wood znajdują się efektowne stoliki wykonywane ze starego, surowego drewna, z pomocą których można dopełnić każde wnętrze i nadać mu przy okazji praktycznego charakteru.

 

Przytulna kuchnia w stylu retro


Kuchnia w stylu retro powinna być przede wszystkim przytulna, ciepła, klimatyczna. Efekt ten można uzyskać za sprawą zastosowania oryginalnych płytek z cegieł na ścianie nad blatem kuchennym i eksponującego ją oświetlenia. Całość dopełnią drobiazgi dekoracyjne, a także ozdoby z pchlego targu lub wykonane samodzielnie. Metalowe puszki, lustro w drewnianej ramie nadające wrażenia przestronności, a także nastrojowe oświetlenie. W takiej kuchni można poczuć się domowo i swobodnie.

 

Industrialne akcenty w kuchni


Kuchnie w stylu industrialnym cieszą się dużym zainteresowaniem. Drewniane meble kuchenne pięknie harmonizują tu ze ścianami pokrytymi płytkami ze starej cegły, a całość dopełnia stolik z drewna. Naturalnie surowy wygląd takich przestrzeni sprawia, że można się w nich poczuć wyjątkowo przyjemnie. Proste formy, naturalne wykończenia, a także brak przesadnej dekoracyjności to kwintesencja industrialnych kuchni.