CLAUDIE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
CLAUDIE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna CLAUDIE Krzesło idealnie dopasowane

CLAUDIE


Krzesło idealnie dopasowane

Jak i wszystkie inne meble, tak i krzesła mogą pełnić funkcję głównej dekoracji w pomieszczeniu. Każdy z nas jest inny i każdy od krzesła wymaga czegoś innego: poczynając od wyglądu, na jego formie kończąc. Wiedząc o tym, marka Claudie swoim klientom daje maksymalną możliwość wyboru. Sprawdź, jakie możliwości przynosi Ci oferta marki Claudie.

W duchu minimalizmu

 

Proste formy i oszczędne dekoracje to główne wyznaczniki minimalistycznego nurtu, który z kolei stanowi bazę stylu nowoczesnego. Ale czy z pomocą krzeseł jesteśmy w stanie dać mu wyraz? Oczywiście! W ofercie marki Claudie znajdziemy krzesła tapicerowane o prostym wzornictwie, które cechować będą się gładkim wykończeniem. Nowoczesny, surowy charakter pomieszczenia jesteśmy w stanie podkreślić, wybierając krzesło o metalowych nogach. Drewniane nogi natomiast lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach, w których chcemy uzyskać efekt przytulności, ale też w minimalistycznych wnętrzach skandynawskich. Będą również dobrym wyborem do pomieszczeń urządzonych w stylu botanicznym, w których szczególnie cenione są naturalne materiały. To do nich pasować będą także krzesła wykończone obiciem z ekoskóry.

 

Mój styl to glamour

 

Styl glamour to stanowcze przeciwieństwo minimalizmu. Bogato zdobione wnętrza epatować mają przepychem w każdym względzie. Tapicerowane krzesła to świetny sposób na przemycenie do aranżacji charakterystycznych dla tego stylu pikowań. Co do wyboru samej tkaniny, najlepiej sprawdzą aksamity i materiały o satynowym, połyskliwym wykończeniu. Niezależnie od tego na który model krzesła Claudie Design się zdecydujemy, zawsze to my sami decydujemy o sposobie jego wykończenia. Bogaty wzornik tkanin to niekończące się możliwości, dzięki czemu stół i jego okolice mogą stać się niepowtarzalną dekoracją całego domu. 

 

Tęcza przy stole

 

W wystroju wnętrz najbardziej nie lubisz nudy? Wybierz odpowiednie krzesła, by uniknąć jej również przy stole. Modnym zabiegiem, stosowanym w ostatnim czasie przez projektantów wnętrz coraz częściej, jest wybór różnych modeli krzeseł i ustawianie ich przy jednym stole. W ten sposób pomieszczenie nabiera designerskiego sznytu, a każdy z domowników może siedzieć na swoim ulubionym krześle. Niepasujące do siebie na pierwszy rzut oka krzesła to zbyt odważny krok dla Ciebie? Masz więc jeszcze jedną opcję, która pozwoli Ci stworzyć wyjątkowo ciekawy efekt. Wybierz jeden model krzeseł tapicerowanych i zamów je w różnych kolorach. Wnętrze od razu nabierze życia!