Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Prosty i szybki montaż systemów kuchennych? To możliwe!

Ulubione0

Przy wykorzystaniu właściwych rozwiązań rzeczy z pozoru skomplikowane okazują się w rzeczywistości łatwe. Przykładem może być poziomowanie mebli. Przez wielu postrzegane w kategoriach udręki, bywa zadaniem trudnym i niesłychanie męczącym. Doprowadza nas do irytacji i nierzadko pochłania dużo energii. Tymczasem do dyspozycji mamy system, z którym poziomowanie zabudowy kuchennej jest banalnie proste!

HAFELE123

Mowa rzecz jasna o stopkach meblowych Axilo od firmy Häfele. To rozwiązanie nieskomplikowane w montażu i bezproblemowe w regulacji, a to za sprawą innowacji w postaci klucza Axilo. Daje on nam nie tylko łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu oraz możliwość regulacji pod różnym kątem, ale też sprawia, że nie trzeba się schylać. Praca z nim jest intuicyjna i szybka. Poradzi sobie z nią każdy, kto nie miał wcześniej do czynienia z montażem mebli, a doceni nie tylko prawdziwy stolarz, ale też osoba, która ekspertem w tej dziedzinie nie jest.

Zaletą systemu jest coś jeszcze. Zainstalowane, a później wyregulowane z użyciem klucza stopki są w stanie udźwignąć ciężar szafki wraz z zawartością i stanowią gwarancję bezpieczeństwa, które i w tym przypadku jest bardzo ważne.

Gdy już mowa o bezpieczeństwie, nie sposób nie wspomnieć o zawieszkach do szafek wiszących Camar. Ich montaż jest tak samo łatwy i szybki, zakres potrzebnych do niego narzędzi oraz akcesoriów nieduży, a efekt finalny – sprawdzony i pewny. Dowód? Proszę bardzo! Wystarczy zamontować płytki montażowe pomiędzy bokami szafki, by z pomocą zawieszek – oraz innych, wysokiej jakości elementów montażowych – uniknąć efektu „dźwigni" i upewnić się, że korpus idealnie przylega do ściany na całej jej powierzchni.

Prostych w montażu, a przy okazji funkcjonalnych rozwiązań, sprawiających, że przestrzeń będzie jednocześnie pojemna, dostępna i bezpieczna, jest jednak więcej! Charakterystyczne dla nich wszystkich jest kreatywne oraz sprytne działanie, które łączy w sobie wyjątkową jakość wykonania z ergonomią na każdym etapie użytkowania.

Więcej informacji o produktach i marce Häfele znajduje się na stronie www.hafele.pl/pl

Zobacz również

Funkcjonalny patent dla każdej kuchni!

Funkcjonalny patent dla każdej kuchni!

W kuchni najczęściej niewykorzystaną przestrzenią jest ta pod dolnymi szafkami. Jest na nią...

Systemy w pigułce

Systemy w pigułce

Szafka narożna Mondo Wykorzystuje tylko z pozoru niedostępne miejsce w narożniku i gwarantuje...