Prosty i szybki montaż systemów kuchennych? To możliwe! - Max Kuchnie
Prosty i szybki montaż systemów kuchennych? To możliwe! - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HÄFELE Prosty i szybki montaż systemów kuchennych? To...

HÄFELE


Prosty i szybki montaż systemów kuchennych? To możliwe!

Przy wykorzystaniu właściwych rozwiązań rzeczy z pozoru skomplikowane okazują się w rzeczywistości łatwe. Przykładem może być poziomowanie mebli. Przez wielu postrzegane w kategoriach udręki, bywa zadaniem trudnym i niesłychanie męczącym. Doprowadza nas do irytacji i nierzadko pochłania dużo energii. Tymczasem do dyspozycji mamy system, z którym poziomowanie zabudowy kuchennej jest banalnie proste!

Mowa rzecz jasna o stopkach meblowych Axilo od firmy Häfele. To rozwiązanie nieskomplikowane w montażu i bezproblemowe w regulacji, a to za sprawą innowacji w postaci klucza Axilo. Daje on nam nie tylko łatwy dostęp do stopek w głębi korpusu oraz możliwość regulacji pod różnym kątem, ale też sprawia, że nie trzeba się schylać. Praca z nim jest intuicyjna i szybka. Poradzi sobie z nią każdy, kto nie miał wcześniej do czynienia z montażem mebli, a doceni nie tylko prawdziwy stolarz, ale też osoba, która ekspertem w tej dziedzinie nie jest.

Zaletą systemu jest coś jeszcze. Zainstalowane, a później wyregulowane z użyciem klucza stopki są w stanie udźwignąć ciężar szafki wraz z zawartością i stanowią gwarancję bezpieczeństwa, które i w tym przypadku jest bardzo ważne.

Gdy już mowa o bezpieczeństwie, nie sposób nie wspomnieć o zawieszkach do szafek wiszących Camar. Ich montaż jest tak samo łatwy i szybki, zakres potrzebnych do niego narzędzi oraz akcesoriów nieduży, a efekt finalny – sprawdzony i pewny. Dowód? Proszę bardzo! Wystarczy zamontować płytki montażowe pomiędzy bokami szafki, by z pomocą zawieszek – oraz innych, wysokiej jakości elementów montażowych – uniknąć efektu „dźwigni" i upewnić się, że korpus idealnie przylega do ściany na całej jej powierzchni.

Prostych w montażu, a przy okazji funkcjonalnych rozwiązań, sprawiających, że przestrzeń będzie jednocześnie pojemna, dostępna i bezpieczna, jest jednak więcej! Charakterystyczne dla nich wszystkich jest kreatywne oraz sprytne działanie, które łączy w sobie wyjątkową jakość wykonania z ergonomią na każdym etapie użytkowania.

Więcej informacji o produktach i marce Häfele znajduje się na stronie www.hafele.pl/pl