Systemy w pigułce - Max Kuchnie
Systemy w pigułce - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HÄFELE Systemy w pigułce

HÄFELE


Systemy w pigułce

Szafka narożna Mondo

Wykorzystuje tylko z pozoru niedostępne miejsce w narożniku i gwarantuje ergonomiczny dostęp oraz wygodę na okrągło, dzięki pełnemu obrotowi całej półki i automatycznemu domykowi

 

Szafka narożna Qanto

Dedykowana przestrzeni narożnikowej, optymalnie zagospodarowuje miejsce w kącie i daje całkowity dostęp do tego, co schowane w środku, dysponując dwoma lub trzema unoszonymi pionowo półkami.

 

System stopek meblowych Axilo

Proste w montażu i tak samo łatwe w regulacji, dzięki innowacji w postaci klucza Axilo, który przyśpiesza i znacząco ułatwia pracę, sprawiając, że nie musisz się schylać.

 

Zawieszki Camar

Proste i szybkie w zamontowaniu – razem z innymi wysokiej jakości elementami montażowymi – stanowią sprawdzony i pewny patent na bezpieczeństwo wiszącej szafki.

 

System Loox LED

Złożony z wielu kompatybilnych elementów system oświetlenia meblowego, który łączy funkcjonalność z estetyką i gwarantuje swobodę projektowania, rzucając nowe światło na zakres potencjalnych zastosowań.

 

Podnośniki Free

Udźwigną wiele, w tym nawet wysoki, dwuczęściowy front, dlatego doskonale sprawdzą się w strefie przygotowywania oraz wszędzie tam, gdzie mają zastosowanie nie tylko mniejsze, ale też większe i obszerniejsze szafki wiszące.

Więcej informacji o produktach i marce Häfele znajduje się na stronie www.hafele.pl/pl