W pełni zagospodarowana przestrzeń narożna - Max Kuchnie
W pełni zagospodarowana przestrzeń narożna - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HÄFELE W pełni zagospodarowana przestrzeń narożna

HÄFELE


W pełni zagospodarowana przestrzeń narożna

Każda kuchnia może być jednocześnie funkcjonalna i pojemna. Aby cieszyć się maksymalnym wykorzystaniem dostępnej nam przestrzeni, wystarczy zastosować optymalne w danym miejscu rozwiązania meblowe.

Przykładem tych najlepszych i zdolnych sprawdzić się w nawet najbardziej nietypowych realizacjach są szafki narożne Mondo i Qanto od firmy Häfele. Ich montaż umożliwia zajęcie tylko z pozoru trudnej do zagospodarowania przestrzeni narożnikowej i gwarantuje dodatkowe miejsce na przechowywanie.

By jednak nie być gołosłownym – fakty! Szafka Mondo to automatyczny domyk i wygoda na okrągło, czyli 360° obrotu, który daje całkowity dostęp do tego, co schowane jest w kącie. Z kolei szafka Quanto to dwie lub trzy unoszące się pionowo półki, które wykorzystują każdy centymetr wolnego miejsca, dając tak samo łatwe i ergonomiczne dojście do przechowywanych przedmiotów. Oba rozwiązania charakteryzuje przy tym design dopasowany do nowoczesnych wnętrz oraz intuicyjna i testowana pod kątem bezpieczeństwa obsługa. W przypadku obu systemów, ale w zależności od wybranej wersji, można również zastosować powłokę antypoślizgową, oświetlenie Loox LED oraz gniazdko sieciowe.

Podsumowując, przedstawione wyżej rozwiązania są unikalne i doskonale sprawdzają się w przestrzeni narożnikowej, zapewniając optymalne zagospodarowanie wolnego miejsca, a wszystko to po to, by każda kuchnia pracowała lepiej!

Więcej informacji o produktach i marce Häfele znajduje się na stronie www.hafele.pl/pl