HÄFELE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
HÄFELE - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HÄFELE Zmiana światła i nastroju? Gdy tylko ruszysz...

HÄFELE


Zmiana światła i nastroju? Gdy tylko ruszysz palcem!

O tym, jak ważne jest stworzenie odpowiedniego nastroju, przekonywać nie trzeba. Każda przestrzeń, bez względu na swoje przeznaczenie, wymaga właściwej atmosfery – do pracy, zabawy czy po prostu do życia. Kuchnia nie jest tu wyjątkiem. Co więcej, jest to miejsce, w którym spędzamy dużą ilość czasu i w którym często skupia się nasze życie rodzinne oraz towarzyskie. Budowie nastroju służą nie tylko subtelne dodatki, naturalne materiały, ale też światło, które w każdym wnętrzu pełni bardzo ważną rolę.

Rozwiązaniem, które doskonale kreuje nastrój nawet w najbardziej wymagającej przestrzeni, jest system oświetlenia meblowego Loox LED. Daje on szeroki wybór w pełni kompatybilnych ze sobą elementów, co rzuca nowe światło na zakres potencjalnych zastosowań. Absolutnym hitem jest w jego wypadku również aplikacja mobilna Häfele Connect App, która wykorzystując system BLE Box oraz technologię Bluetooth Low Energy, sprawia, że cały system znajduje się pod naszą kontrolą. To praktyczna i wygodna opcja, stworzona z myślą nie tylko o miłośnikach najnowszych technologii, ale też zwolennikach funkcjonalnych oraz komfortowych rozwiązań w kuchni.

Sam Loox LED jest niezwykle rozbudowany i w ramach systemu oferuje bogatą paletę wariantów kolorystycznych, zróżnicowaną intensywność światła i szerokie możliwości aranżacji. System jest ponadto szybki i bardzo intuicyjny w instalacji, a jego montaż dodatkowo ułatwia rozwiązanie Plug&Play oraz klarowne oznaczenia kolorystyczne dotyczące natężenia prądu (12 V; 24 V i 350 mA). Nic więc dziwnego, że to znakomita propozycja dla osób, które poszukują atrakcyjnego i prostego rozwiązania oświetleniowego.

Podsumowując, system Loox LED gwarantuje funkcjonalność na poziomie montażu i działania. Jego wybór daje również swobodę projektowania, która w kontekście stworzenia w naszym wnętrzu odpowiedniego nastroju, nabiera zupełnie nowego znaczenia. To, na jakie elementy się zdecydujemy, zależy wyłącznie od nas. Bez względu jednak na to, jak nasz system zaprojektujemy, otrzymamy najwyższej jakości oświetlenie, które kontrolować będzie można z poziomu aplikacji mobilnej!

Więcej informacji o produktach i marce Häfele znajduje się na stronie www.hafele.pl/pl