Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Halex - Gwarancja wysokiej jakości produktów

Ulubione0

Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją stołów, krzeseł oraz ław. Przez cały ten czas pozostajemy wierni ideom rzemiosła, jednocześnie podążając za współczesnymi trendami. Doświadczenie, które nabyliśmy w ostatnim ćwierćwieczu, pozwala nam kreować nowe nurty i style w meblarstwie, dzięki czemu nasza oferta jest bardzo urozmaicona i znajdą w niej Państwo zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne kolekcje.

HALEX

Nasze produkty cechują się wysoką jakością ,dzięki wykorzystaniu certyfikowanych surowców, polskiego pochodzenia oraz starannością wykonania, o którą dbają wykwalifikowani pracownicy. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, wyposażonym w najnowsze włoskie i niemieckie technologie, kładąc nacisk na dalszy rozwój, nad którym czuwa dział B+R. Nasz zakład mieści się w Elblągu, czyli w sercu polskiego zagłębia meblowego, a stoły i krzesła sygnowane marką Halex, znajdą Państwo w ponad dwustu salonach w całej Polsce.

Nasza oferta bogata jest w produkty, które znajdują zastosowanie w każdym domu. Proponujemy Państwu całą gamę stołów przeznaczonych do jadali, kuchni oraz salonu. Są to stoły nowoczesne, które projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami, jak i stoły tradycyjne, zarówno rozkładane, jak i nierozkładane. Urozmaicamy nasz asortyment poprzez produkcję stołów w laminacie, w okleinie naturalnej oraz z drewna litego. Jako jedyni na rynku łączymy materiały, takie jak drewno dębowe i płyta akrylowa, które świetnie ze sobą współgrają i tworzą oryginalny design stołów. Dla mniejszych powierzchniowo mieszkań proponujemy inne rozwiązanie w postaci ław rozkładanych, które ze stolika kawowego przemienią się w pełnowartościowy stół, przy którym może zasiąść cała rodzina. Wielofunkcyjne ławy, które dziś oferujemy Państwu, z pewnością spotkają się z aprobatą, dzięki wielu dostępnym dekorom.

Produkując stoły, nie możemy zapomnieć o nieodłącznym elemencie jadalni, jakim jest krzesło. Podążając za aktualnym nurtem aranżacji wnętrz, w naszej ofercie znajdują się krzesła nowoczesne oraz tradycyjne, z drewnianym oparciem oraz krzesła tapicerowane. Mogą one pełnić rolę krzeseł zarówno do jadalni, kuchni, jak i do salonu. Projektując nasze krzesła i stoły, kładziemy nacisk na ich odporność oraz zabezpieczenia, dzięki czemu mogą być stosowane w miejscach użyteczności publicznej takich jak: restauracje, hotele czy bary.

W ostatnich latach, bardzo modnym elementem w salonie stał się stolik kawowy, dlatego też wzbogacamy stale naszą ofertę o różne jego modele, od najprostszych wersji stolików okolicznościowych, poprzez oryginalne zrobione m.in. z drewna litego.


Więcej informacji o produktach i marce Halex znajduje się na stronie www.halexmeble.pl

Zobacz również

Krzesła Halex w naszej kuchni - Polska produkcja i najlepszy design

Krzesła Halex w naszej kuchni - Polska produkcja...

Jak wybrać odpowiednie krzesło? Wybór może okazać się wcale nie taki łatwy. Jest kilka...

Stół kuchenny– serce naszego domu

Stół kuchenny– serce naszego domu

Wybór stołu jest sporym wyzwaniem. Dlatego warto mieć na uwadze klika ważnych kwestii. To na...