Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Stół kuchenny– serce naszego domu

Ulubione0

Wspólny obiad czy rodzinna kolacja sprawiają, że stół staje się jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu. Przed dokonaniem wyboru tego konkretnego, pojawia się wiele wątpliwości jak wybrać ten odpowiedni, który idealnie wpasuje się w wystrój naszego pomieszczenia.

HALEX

Wybór stołu jest sporym wyzwaniem. Dlatego warto mieć na uwadze klika ważnych kwestii. To na jaki stół się zdecydujemy będzie uzależnione od wielu czynników. Wielkość oraz układ naszej kuchni ma duże znaczenie. W przypadku kuchni zamkniętej stół możemy umieścić na środku kuchni. Jeżeli pomieszczenie nie jest duże, możemy go umieścić pod ścianą. Należy także wziąć pod uwagę w jakim stylu urządzona jest nasza kuchnia, tak aby stół był dobrze dopasowany do kuchni. Wielkość oraz kształt powinna być uzależniona od ilości i preferencji użytkowników.

Oferta stołów marki Halex bogata jest w różnego rodzaju modele, którego znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu. Cała gama produktów przeznaczona jest do jadalni, kuchni oraz salonu. Są to stoły nowoczesne, które są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, jak i stoły tradycyjne. Urozmaicony jest nasz asortyment poprzez wykorzystywanie różnych surowców takich jak: laminat, akryl, okleina naturalna oraz drewno lite. Dla mniejszych powierzchniowo pomieszczeń doskonałą propozycją są inne rozwiązania w postaci wielofunkcyjnych ław rozkładanych, dostępnych w kilku dekorach.

Stół ST-EXI

Wśród nowoczesnych stołów dostępnych na rynku dominują naturalne materiały i proste, lekkie formy. W najnowszych trendach można zauważyć ażurowe konstrukcje i płynne linie.

Firma Halex odpowiedziała na potrzeby rynku tworząc stół EXIT. Ten model prezentuje się dobrze w różnych aranżacjach i pomieszczeniach.

Więcej informacji o produktach i marce Halex znajduje się na stronie www.halexmeble.pl/home.html

Zobacz również

Halex - Gwarancja wysokiej jakości produktów

Halex - Gwarancja wysokiej jakości produktów

Nasze produkty cechują się wysoką jakością ,dzięki wykorzystaniu certyfikowanych surowców,...

Krzesła Halex w naszej kuchni - Polska produkcja i najlepszy design

Krzesła Halex w naszej kuchni - Polska produkcja...

Jak wybrać odpowiednie krzesło? Wybór może okazać się wcale nie taki łatwy. Jest kilka...