Wygoda na najwyższym poziomie – oto hokery Halmar - Max Kuchnie
Wygoda na najwyższym poziomie – oto hokery Halmar - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HALMAR Wygoda na najwyższym poziomie – oto hokery...

HALMAR


Wygoda na najwyższym poziomie – oto hokery Halmar

Coraz więcej z nas decyduje się na oddzielenie otwartej kuchni od salonu wyspą, półwyspem czy barkiem. To modne rozwiązanie wymaga od nas jednak wyboru odpowiednich hokerów, czyli wysokich stołków, które pozwolą nam wygodnie siedzieć przy podwyższonym blacie. Te z oferty marki Halmar z całą pewnością zrobią na Was wrażenie!

Hokery o tradycyjnej formie

 

Jedne z najbardziej klasycznych stołków barowych w ofercie marki Halmar, to hokery o wyglądzie tradycyjnych krzeseł z miękkim siedziskiem, o podwyższonych nogach. Modele te doskonale wpiszą się w założenia stylu klasycznego, skandynawskiego, vintage czy boho. Są ponadczasowe, a jednocześnie cechuje je prosty, minimalistyczny design. Będą zatem stanowić bardzo uniwersalny wybór, który nie znudzi nam się przez długie lata.

 

Nowoczesne stołki barowe

 

Jeżeli z kolei jesteśmy zwolennikami nowoczesnych wnętrz, również nie poczujemy się zawiedzeni. Wybrane hokery Hamar wyróżnia nowoczesny, a niekiedy i futurystyczny design. Jest tak chociażby w przypadku stołków z siedziskiem porytym ekoskórą i umieszczonym na stalowej podstawie o regulowanej wysokości. Modele te zyskują naprawdę ciekawą formę, przyjmując chociażby kształt owalu.

 

Dekoracyjne hokery tapicerowane

 

Tapicerowane hokery Halmar to wygodne krzesła o miękkich siedziskach i oparciach, które pokrywają tkaniny o różnym wykończeniu i wybarwieniu. Nierzadko też dekorowane są one ozdobnymi przeszyciami czy pikowaniami. Poszczególne modele z reguły dostępne są w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać barwę pasującą do wystroju całego wnętrza.

 

Stołki bez oparcia

 

Hokery bez oparcia to kolejna propozycja marki Halmar. Stołki z okrągłym siedziskiem wykonanym z laminowanej płyty MDF i ze stalowymi nogami prezentują się ultranowocześnie i stanowić mogą doskonałe uzupełnienie pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym, o surowym charakterze. To hokery obok których, pomimo ich bardzo prostej formy, ciężko przejść obojętnie!