Zachwycające stoły do jadalni i salonu
Zachwycające stoły do jadalni i salonu
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna HALMAR Zachwycające stoły do jadalni i salonu

HALMAR


Zachwycające stoły do jadalni i salonu

Dobrze zaprojektowany i odpowiednio dobrany do wnętrza stół zapewni komfort podczas wspólnego biesiadowania czy pracy.

Marka Halmar proponuje nam bogatą ofertę stołów, które mogą stać się wyjątkowym wyposażeniem salonu czy jadalni. Znajdziemy tu stoły o typowych kształtach: kwadratowe, prostokątne i okrągłe, ale również i modele o niekonwencjonalnej formie. Dostępne są stoły standardowe – z czterema nogami, ale i o bardzo wymyślnych podstawach, które dodają całemu meblowi dekoracyjnego wymiaru. Wszystkie jednak zostały zaprojektowane tak, by zapewnić komfort użytkownikowi. Nie brakuje w nich też praktycznych rozwiązań.

 

Stoły rozkładane

 

W mniejszych pomieszczeniach czy w mieszkaniach, w których nie mamy możliwości urządzenia typowej jadalni, sprawdzą się rozkładane stoły Halmar. Taki stół na co dzień nie będzie zajmować zbyt wiele przestrzeni, a w razie potrzeby z łatwością zwiększymy powierzchnię jego blatu. Stoły z rozkładanym blatem mogą mieć różne kształty. Marka Halmar oferuje nam również okrągłe stoły rozkładane, które są opcją rzadziej spotykaną u innych producentów. Okrągły stół łatwiej zmieścić w niewielkiej przestrzeni niż stół prostokątny czy kwadratowy. Dzięki temu możemy się cieszyć wygodą również w małej kuchni czy niewielkiej jadalni.

 

Różnorodność kolorystyczna

 

Blaty stołów Halmar wykonywane są z płyt MDF, płyt fornirowanych oraz ze szkła. Blaty w kolorze drewna mają różne odcienie: dębu wotan, dębu złotego, jasnego dębu, naturalnego dębu, orzecha, orzecha miodowego itd. Ciekawie prezentują się też nowoczesne stoły z białym blatem lub z blatem dwukolorowym, np. – jak ma to miejsce w modelu Monaco – biało-popielatym. Niektóre ze stołów Halmar cechuje także niekonwencjonalna konstrukcja. Tradycyjne cztery nogi zastąpiono w nich chociażby centralnie umieszczoną podstawą w kształcie litery V, X lub Z czy formie prostokąta. Wszystkie jednak wyróżnia najwyższa jakość wykonania, która przekłada się na trwałość i długą żywotność.