Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Fronty bez uchwytów także do lodówek

Ulubione0

Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby delikatnie otworzyć drzwi lodówki ukryte za frontem zabudowy meblowej. Nie potrzeba siły ani nawet uchwytu, za który trzeba pociągnąć. System otwierania Easys pozwala przenieść trend projektowania frontów bez uchwytów również na lodówki. Ich otwieranie nigdy jeszcze nie było tak komfortowe.

HETTICH

W dążeniu do minimalistycznego designu w kuchni, nawet coś tak niepozornego jak uchwyt frontu od lodówki może być przeszkodą. Trudno jednak zrezygnować z tego nieodzownego urządzenia, dlatego wielu użytkowników nie mogąc zachować wymarzonej jednolitej zabudowy decydowało się pozostawić lodówkę niezabudowaną. Do tej pory nie było bowiem skutecznego systemu, który poradziłby sobie z otwarciem ciężkich i domykanych silnym magnesem drzwi lodówki ukrytych za frontem meblowym bez uchwytu. Dzięki elektromechanicznemu systemowi otwierania firmy Hettich można jednak osiągnąć perfekcyjny efekt rezygnując z uchwytów na frontach zabudowy meblowej ukrywającej lodówkę.

Niewidzialny mechanizm, zauważalny komfort
Wspomagany elektrycznie system Easys reaguje na lekkie dociśnięcie frontu meblowego, za którym znajduje się lodówka. Drzwi uchylają się na kilka sekund - można je wtedy pociągnąć, żeby całkowicie otworzyć lodówkę i zobaczyć jej zawartość. Jeśli jednak drzwi nie zostaną szerzej otwarte przez użytkownika, Easys automatycznie je zamknie. To zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem lodówki. Użytkownik ma możliwość personalizacji ustawień czasu, w jakim drzwi lodówki będą uchylone zanim same się zamkną. Czas otwarcia można łatwo regulować i ustawić w zakresie od 4 do 8 sekund.
Inteligentny system kontroli chroni lodówkę przed niezamierzonym otwarciem, a konstrukcja mechanizmu chroni palce podczas zamykania. Tłoczek, otwierający drzwi nie posiada magnesu, który mógłby spowodować przytrząśnięcie palców. Dzięki temu nawet najmłodsi użytkownicy mogą bezpiecznie korzystać z lodówki.

Mały siłacz pokonuje dociąg magnetyczny
Pomimo siły otwarcia wynoszącej ponad 100 niutonów, Easys jest systemem do elektromechanicznego otwierania lodówki o najmniejszej wysokości zabudowy, wynoszącej zaledwie 22 milimetry. Uniwersalnie skonstruowany Easys jest kompatybilny z każdym typem drzwi lodówek i umożliwia każdy kierunek ich otwierania. System można z łatwością zamontować pod lub nad lodówką lub też zamrażarką. Minimalistyczny design oraz zastosowane aluminium sprawiają, że Easys z łatwością wpasuje się w design każdej kuchni.

Więcej informacji o produktach i marce Hettich znajduje się na stronie www.hettich.com/pl_PL/strona-poczatkowa.html

Zobacz również

InnoTech Atira - nowa forma jakości

InnoTech Atira - nowa forma jakości

Gdy wysunięta z pięknego mebla szuflada wyraźnie odróżnia się wyglądem od eleganckich...

Sensys: zawias skrojony na miarę dużych frontów

Sensys: zawias skrojony na miarę dużych frontów

Prawidłowo dobrane zawiasy gwarantują komfortowe i bezpieczne użytkowanie mebli. Wybór...