Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

InnoTech Atira - nowa forma jakości

Ulubione0

Nowoczesna szuflada znów przypomina swą formą doskonały kunszt dawnych warsztatów stolarskich. Jej równy, prostopadły kant boku, wygląda niczym godzinami heblowana i szlifowana deska. Tylko lekkie prowadzenie, idealny bezgłośny ruch i ciche domykanie zdradzają, że mamy do czynienia z czymś zupełnie nowym, a jednocześnie tak doskonale znanym.

HETTICH

Gdy wysunięta z pięknego mebla szuflada wyraźnie odróżnia się wyglądem od eleganckich dekorów i kształtów frontów, nie można mówić o pełnym sukcesie projektanta. Gdy z mebla wysuwa się nowa szuflada InnoTech Atira słowo design nabiera nowego znaczenia.

Czym wyróżnia się szuflada InnoTech Atira? Przede wszystkim formą i kształtem boków szuflady. Modne, wyraźne krawędzie to znak rozpoznawczy tego systemu. Przypominają one doskonale przyciętą i uszlachetnioną płytę meblową, ale zarówno kolorystyka, jak i stosowane materiały mogą być tu bardzo zróżnicowane. Jedynie efekt końcowy pozostaje ten sam - za każdym razem idealny.

Kolorystyka
W linii InnoTech Atira obok kolorów białego i srebrnego, dostępny jest również modny antracyt. W tych kolorach może być wykonane dno szuflady oraz jej wszystkie boki, zarówno niskich jak i wysokich szuflad, niezależnie czy jest to pełen bok czy też np. reling. Istnieje możliwość również łączenia boku szuflady z dwóch elementów, gdzie górny element (DesignSide) może być wykonany np. ze szkła, płyty w dowolnej okleinie czy naturalnego drewna.

Co istotne, wszystkie komponenty tworzące szufladę wykonane są z wysokiej jakości materiałów, wyprodukowanych w niemieckiej fabryce, gwarantującej najwyższą jakość oraz higieniczność, co jest bardzo ważne w przypadku szuflad mających kontakt z żywnością.

Nie tylko w kuchni
Nowoczesny design i charakterystyczna forma krawędzi szuflady InnoTech Atira świetnie pasuje do różnego typu mebli. Na rynku w ostatnich latach pojawiły się doskonałe szuflady spełniające np. wymogi stawiane przez użytkowników kuchni. Natomiast InnoTech Atira jest nie tylko szufladą wytrzymałą, zdolną udźwignąć zapasy w spiżarni, ciężkie talerze i sztućce, ale też doskonale spełni swoją rolę w meblach łazienkowych lub też jako szuflada w garderobie czy salonowej komodzie.

Szuflada InnoTech Atira wygląda elegancko, pasuje do przestrzenie pokojowej, a do tego zapewnia niezwykły komfort przesuwania i ciche domykanie, ma także opcję pełnego wysuwu, o co coraz częściej proszą klienci. Opcja Push to open Silent, czyli otwierania przez dotyk i cichego domyku, pozwala projektować meble z szufladami bez uchwytów.


Więcej informacji o produktach i marce Hettich znajduje się na stronie www.hettich.com/pl_PL/strona-poczatkowa.html

Zobacz również

Pierwsza prowadnica do szuflad drewnianych

Pierwsza prowadnica do szuflad drewnianych

O wyjątkowości szuflad wykonanych z drewna decyduje niepowtarzalne piękno tego naturalnego...

Intermat: niezawodny zawias z doskonałą regulacją

Intermat: niezawodny zawias z doskonałą...

Użytkownicy mebli, słuchając podpowiedzi projektantów, decydują się na modną minimalistyczną...