Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Sposoby Hettich na zagospodarowanie przestrzeni pod zlewozmywakiem

Ulubione0

W której szufladzie kuchennej panuje największy bałagan? Zazwyczaj w tej pod zlewozmywakiem, gdyż najtrudniej ją zagospodarować. Nawet i tą przestrzeń można jednak skutecznie i trwale uporządkować, dzięki funkcjonalnym systemom firmy Hettich.

HETTICH

Przestrzeń pod zlewozmywakiem to miejsce, gdzie najczęściej trzymamy i segregujemy śmieci. Przeważnie chowamy tu również zmiotkę i szufelkę, detergenty, ściereczki i drobne akcesoria czyszczące, których nie chcemy przechowywać w szufladach z naczyniami czy przyborami kuchennymi. Przy takim „asortymencie" nietrudno o bałagan, ale równie łatwo się przed nim ustrzec, zastępując mało funkcjonalną szafkę na zawiasach szufladą, którą dodatkowo można wyposażyć w wygodny organizer.

Pojemne szuflady z pełnym wysuwem, delikatnie przesuwające się na stabilnych prowadnicach, szybko pozwolą zapomnieć o wszelkich niedogodnościach związanych z użytkowaniem tej części zabudowy meblowej. Systemy pod zlewozmywak, zaprojektowane przez firmę Hettich, są dostosowane do szafek o różnych szerokościach. Można je łatwo dopasować do zabudowy meblowej. Dodatkowym atutem jest szybki i całkowicie bezproblemowy montaż takich systemów.

Odpowiednia ilość pojemników
Segregacja domowych śmieci nie musi być uciążliwa, bez względu na to, ile potrzebujemy do tego pojemników. Decydując się na szufladę z systemu ArciTech lub InnoTech Atira bez problemu dopasujemy do niej wygodny organizer, pozwalający zamontować dokładnie tyle pojemników, ile potrzebujemy.

  • Sposobem na wygodne i higieniczne segregowanie odpadów w kuchni jest system ArciTech Pull lub InnoTech Pull. Zespół kilku pojemników umieszczonych w specjalnej ramie ze stali jest bardzo praktyczny, a przy tym estetycznie wygląda. Gdy pojemnik się zapełni, wystarczy go wyciągnąć za uchwyt. Pełen wysuw szuflady zapewnia łatwy dostęp do każdego pojemnika. 


Szuflady InnoTech Pull i ArciTech Pull można dopasować do szafek o szerokości od 30 do 60 cm. Jeżeli dodatkowo zintegrujemy szufladę z systemem Push to open Silent lub Easys, będziemy mogli cieszyć się tym rozwiązaniem również w przypadku frontów bez uchwytów. Wystarczy wówczas lekko nacisnąć front biodrem lub kolanem, co jest szczególnie wygodne w przypadku dłoni ubrudzonych podczas sprzątania, gotowania czy wyrzucania odpadków.

Perfekcyjna organizacja
Jeżeli do tej pory w szafce pod zlewozmywakiem trzymaliśmy również akcesoria do zmywania i detergenty - nie musimy z tego rezygnować. Wystarczy zaplanować im stałe miejsce, co skutecznie zapobiegnie niepotrzebnemu tu chaosowi. Wysoka szuflada ArciTech i InnoTech Atira ze specjalnym systemem organizerów z linii InsertFlex to sposób na racjonalne wygospodarowanie przestrzeni zarówno na pojemniki na odpadki, jak i niezbędne akcesoria. Przemyślany system funkcjonalnych pojemników, który można dostosować do indywidualnych potrzeb, zapewni dodatkowe miejsce dla drobnych przedmiotów porządkujących - ściereczek, gąbek do mycia naczyń, detergentów czy kapsułek do zmywarki.

InsertFlex nie tylko pomoże uporządkować przestrzeń szuflady pod zlewozmywakiem, ale zapewni szybki i wygodny dostęp do przechowywanych w niej przedmiotów. Oprócz wygodnych i estetycznych pojemników różnej wielkości, które możemy przeznaczyć do segregacji odpadów, ale i do przechowywania detergentów czy innych mniejszych akcesoriów, zyskujemy dodatkową szufladę wewnętrzną, którą można zaadoptować na przechowywanie ściereczek, gąbek i wielu przedmiotów, z którymi często mamy problem w kuchni, nie wiedząc gdzie je schować.

Tam, gdzie zazwyczaj nie ma już miejsca na szufladę
Jak pozyskać więcej miejsca do przechowywania z przestrzeni pod zlewozmywakiem? Hettich ma jeszcze jeden sprawdzony pomysł: szuflada z częściowo wyciętym dnem, dzięki czemu podczas zamykania nie zawadzi ona o syfon i rury hydrauliczne. Szufladę można zamontować tuż pod blatem zyskując dodatkową przestrzeń do zagospodarowania wokół rur odpływowych, co nie byłoby możliwe w przypadku tradycyjnej szuflady z pełnym dnem.

Więcej informacji o produktach i marce Hettich znajduje się na stronie www.hettich.com/pl_PL/strona-poczatkowa.html

Zobacz również

Fronty bez uchwytów także do lodówek

Fronty bez uchwytów także do lodówek

W dążeniu do minimalistycznego designu w kuchni, nawet coś tak niepozornego jak uchwyt frontu od...

InnoTech Atira - nowa forma jakości

InnoTech Atira - nowa forma jakości

Gdy wysunięta z pięknego mebla szuflada wyraźnie odróżnia się wyglądem od eleganckich...