Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Szuflady ArciTech, by poczuć się arcy

Ulubione0

ArciTech to niezwykle prestiżowa szuflada niemieckiej firmy Hettich, która wyróżnia się na rynku ekskluzywnym designem, niezwykłą wytrzymałością, a także komfortem użytkowania.

HETTICH

W ostatnich latach szuflady stają się miejscem przechowywania bardzo ciężkich produktów, dlatego nowa generacja szuflad ArciTech jest dostępna także w wersji dla obciążeń do 80 kg. Takiej mocy nie miały dotąd żadne systemy dostępne na rynku. Nawet przy przyjęciu tak ekstremalnych obciążeń, szuflada prowadzi się niezwykle lekko, całkowicie wysuwa i wykazuje bardzo wysoką stabilność boczną. Ponadto, dzięki systemowi Push to open Silent, dedykowanemu szczególnie modnym frontom bez uchwytów, wystarczy nacisnąć front, by szuflada sama się otworzyła a poprzez lekkie pchnięcie szuflady - cicho i lekko się domknęła.

System szuflad ArciTech to rozwiązanie niezwykle prestiżowe nie tylko ze względu na funkcjonalność, lecz także nowoczesny design i estetykę wykonania. Użytkownik może sam dobrać sobie bok szuflady, dopasowany do projektu mebli - może być to biały, szampański, srebrny, niezwykle modny antracyt czy po prostu stal nierdzewna. W zależności od upodobań bok szuflady może być zarówno wysoki, jak i niski, zakończony relingiem lub też opcją TopSide z metalu czy DesignSide ze szkła lub innych materiałów.

Więcej informacji o produktach i marce Hettich na stronie www.hettich.com

Zobacz również

Fronty bez uchwytów także do lodówek

Fronty bez uchwytów także do lodówek

W dążeniu do minimalistycznego designu w kuchni, nawet coś tak niepozornego jak uchwyt frontu od...

Intermat: niezawodny zawias z doskonałą regulacją

Intermat: niezawodny zawias z doskonałą...

Użytkownicy mebli, słuchając podpowiedzi projektantów, decydują się na modną minimalistyczną...