Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Technika przyszłości: nowy zawias Sensys do cienkich frontów

Ulubione0

Nowy zawias Sensys do cienkich frontów to kolejny krok na drodze do projektowania nowoczesnych, prestiżowych mebli z cienkimi frontami. Dzięki zmniejszeniu grubości frontów można wykonać drzwiczki z aluminium, materiału mineralnego czy cienkiej płyty z naklejonym szklanym panelem, przy zachowaniu standardowej ilości zawiasów.

HETTICH

Innowacyjne rozwiązania techniki meblowej otworzyły nowe horyzonty projektowania mebli. Są one coraz bardziej funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie i zdecydowanie lżejsze od swoich poprzedników. To efekt zmieniających się trendów oraz oczekiwań nabywców, wynikających z ich możliwości lokalowych i ekonomicznych. Lżejsze meble są bardziej mobilne, pozwalają na większą swobodę w zmianach aranżacji i co ważne - nie przytłaczają nawet niedużych pomieszczeń. Jednym ze skutecznych sposób na „odchudzenie" mebli jest zmniejszenie grubości frontów. Dzięki nowatorskiemu zawiasowi Sensys do cienkich frontów, ich grubość może teraz wynosić 10 mm. To zasługa konstrukcji zawiasu, do montażu którego wymagane jest nawiercenie zaledwie 8 mm.

Elegancki, cienki front potrafi zmienić nawet zwyczajną zabudowę w meble klasy premium. Nowy zawias Sensy to sposób na zastosowanie na frontach bardziej prestiżowych, ale cięższych materiałów. Dzięki zmniejszeniu grubości frontów, można wykonać drzwiczki z aluminium, materiału mineralnego czy cienkiej płyty z naklejonym szklanym panelem, przy zachowaniu standardowej ilości zawiasów. Również w przypadku tradycyjnych frontów z płyty wiórowej, zmniejszenie ich grubości może przynieść wiele korzyści. Nie tylko doda to elegancji meblom, ale pozwoli zmniejszyć wagę i objętość frontów, co jest istotne podczas transportu mebli.

Możliwość wykonania cieńszych frontów, to nie jedyna zaleta nowego zawiasu Sensys. Jego innowacyjna konstrukcja umożliwia bardzo precyzyjną regulację pozwalającą uzyskać wąskie i idealnie równoległe szczeliny pomiędzy frontami.

Elegancki zawias Sensys, dzięki doskonałemu designowi, podkreśli efekt końcowy mebli. Wysoka jakoś połyskującego metalu oraz niewielkie wymiary, a także możliwość zintegrowania systemu cichego domykania czy opcji Push to open w zawiasie w sposób zupełnie niewidoczny, dają rewelacyjny efekt wizualny. Fronty zamontowane na zawiasach Sensys z amortyzacją domykają się pewnie i delikatnie - dzięki dużemu kątowi samodomykania wynoszącemu aż 35o wystarczy lekkie popchnięcie, aby zamknęły się równomiernie i bezgłośnie.

Także sam montaż zawiasów jest bardzo prosty. Sensys przystosowany jest do różnego sposobu montażu puszki zawiasu i prowadników. W zależności od materiału, z jakiego wykonany jest front, puszkę zawiasu można zamontować przy pomocy wkrętów lub muf rozporowych. Aby odpiąć zawias wystarczy lekko nacisnąć ukryty zaczep ramienia zawiasu i w prosty, ergono¬miczny sposób zdjąć go z prowadnika.

Więcej informacji o produktach i marce Hettich znajduje się na stronie www.hettich.com/pl_PL/strona-poczatkowa.html

 

Zobacz również

Sposoby Hettich na zagospodarowanie przestrzeni pod zlewozmywakiem

Sposoby Hettich na zagospodarowanie przestrzeni...

Przestrzeń pod zlewozmywakiem to miejsce, gdzie najczęściej trzymamy i segregujemy śmieci....

Szuflada na maksa! 1200 mm szerokości za jednym frontem

Szuflada na maksa! 1200 mm szerokości za jednym...

Duże, wykraczające poza przyjęte standardy rozmiary nie tylko wyglądają imponująco, ale są...