Inoxa - producent akcesoriów meblowych do kuchni - Max Kuchnie
Inoxa - producent akcesoriów meblowych do kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci wyposażenia wnętrz INOXA Inoxa - producent akcesoriów meblowych do kuchni.
INOXA

Inoxa - producent akcesoriów meblowych do kuchni.

Inoxa to marka znana na całym świecie. Od kilku lat jest również dostępna w Polsce. Inoxa Industire to producent akcesoriów meblowych do kuchni. Szeroki wachlarz produktów oraz wysokiej jakości komponenty, z których wykonywane są kosze cargo, gwarantują zadowolenie wśród klientów.

Dystrybutorem akcesoriów włoskiego producenta jest firma Artvinyl-Pol z Kalwarii Zebrzydowskiej, która w swojej ofercie prezentuje całą gamę produktów – od prostych drucianych koszy cargo, przez pojemniki na śmieci, kosze do szafek narożnych aż po eleganckie i funkcjonalne wysokie szafy cargo w różnych kolorach wykończenia z serii Ellite – z pełnymi dnami i owalnymi relingami.

Firma posiada szeroko rozbudowany magazyn, który gwarantuje szybką dostawę akcesoriów meblowych na terenie całej Polski. Zasięg działania obejmuje całą Polskę. Prowadzą również sprzedaż eksportową. Katalog z stałą ofertą obejmuje pięć serii z wyposażeniem szafek kuchennych, które różnią się od siebie designem, wykończeniem oraz rodzajem zastosowanych prowadnic.

Stała obecność na targach lokalnych oraz ogólnopolskich przyczynia się do wzrostu rozpoznawalności marki Inoxa. Prezentując swoje produkty wśród klientów hurtowni, studiów meblowych oraz biur architektonicznych, wciąż rozbudowują sieć dystrybucji. Zapewniają szybką realizację zamówień oraz doradztwo w zakresie wyboru produktu oraz jego montażu.

Więcej informacji o produktach i marce Inoxa znajduje się na stronie www.inoxa.info.pl