Suchy magazyn dla każdej kuchni - Max Kuchnie
Suchy magazyn dla każdej kuchni - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna Producenci wyposażenia wnętrz INOXA Suchy magazyn dla każdej kuchni
INOXA

Suchy magazyn dla każdej kuchni

W każdej kuchni przechowywane są zapasy. Sztuką jest ich umiejętne i funkcjonalne rozmieszczenie. Cargo wysokie najlepiej sprawdzi się obok lodówki, współtworząc kuchenną spiżarnię. Dzięki systemom wysuwu możliwy jest dostęp do zawartości szafki za jednym ruchem ręki.

Zastosowany system w Cargu frontowym oferuje optymalną przestrzeń do przechowywania produktów - można je układać zarówno na półkach wewnętrznych szafki, jak i na stelażu zamontowanym na froncie, podobnie jak w lodówce. W momencie otwarcia szafki tylne półki przesuwają się do przodu umożliwiając pełen dostęp do jej zawartości. To praktyczne i wygodne rozwiązanie z pewnością warte jest uwagi.

Cargo Pegasus Ellite przekonuje swoją przejrzystością. Otwierając szafkę za pomocą uchwytu wyciągamy całą zawartość. Wysuwające się półki pokazują nam lekkość zawieszenia koszy i mamy wgląd na wszystkie zapasy z trzech stron.

Cargo obrotowe dodatkowo można obracać o 90° w prawą i w lewą stronę. To rozwiązanie pozwala na kompleksowe wykorzystanie przestrzeni i dobrą organizację pracy w kuchni.

Więcej informacji o produktach i marce Inoxa znajduje się na stronie www.inoxa.info.pl