Blask kryształowych plafonów JUSTMAX - Max Kuchnie
Blask kryształowych plafonów JUSTMAX - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna JUSTMAX Blask kryształowych plafonów JUSTMAX

JUSTMAX


Blask kryształowych plafonów JUSTMAX

Piękna kuchnia w stylu glamour wymaga wyjątkowej oprawy świetlnej. Lampy to szczególnie istotny element dekoracyjny w pomieszczeniach wypełnionych blaskiem. Najbardziej charakterystyczne dla tego typu pomieszczeń są kryształowe żyrandole. W kuchni jednak lampy te mogą okazać się mało praktyczne. Dużo lepiej sprawdzą się natomiast zdobione kryształami plafony.

Oświetlenie do kuchni glamour

 

Dobrze dobrane oświetlenie z każdego elementu dekoracyjnego w kuchni glamour wydobędzie dodatkowy blask. A o blask przede wszystkim przecież chodzi w tym wnętrzarskim stylu. Połyskliwe fronty mogą wydawać się jeszcze bardziej błyszczące, a lustra, w których dodatkowo odbijać będzie się światło, spotęgują efekt. To właśnie dlatego zarówno odpowiednie rozmieszczenie lamp, jak sam ich wybór są tak ważne. Oświetlenie LED w przeszklonych witrynach czy kinkiety dodatkowo doświetlające blat będą budować odpowiedni nastrój, podkreślając charakter bogato zdobionego wnętrza. W roli głównej jednak we aranżacjach glamour zawsze występuje oświetlenie centralne. To najmocniejszy akcent, który daje wyraz wszystkim założeniom tego stylu. Pierwszym wyborem do salonu będzie rozłożysty żyrandol kryształowy. Do kuchni jednak dużo praktyczniejszy wybór stanowić będzie plafon. Jak wyglądają plafony w stylu glamour?

 

Kryształowe plafony JUSTMAX

 

Plafony w stylu glamour najczęściej posiadać będą stalowe, szklane lub lustrzane oprawy oraz dodatkowe elementy ozdobne w postaci sznurów kryształów czy innych kryształowych detali. Ich podstawy mogą mieć różne kształty. Najpopularniejsze będą kwadratowe i okrągłe ramy, które za sprawa odbijających światło materiałów, wzmacniać będą blask mieniących się kryształów. Tak skonstruowane plafony tworzą niepowtarzalne efekty świetlne, jedocześnie będąc w stanie odpowiednio doświetlić pomieszczenie. Szczególnie gdy posiadają wbudowane panele LED lub umożliwiają korzystanie z ledowych żarówek.

 

Plafony glamour od JUSTMAX

 

JUSTMAX to polski producent lamp i akcesoriów oświetleniowych. W jego ofercie znajdziemy także przepiękne plafony, których design utrzymany został w stylu glamour. Lampa sufitowa SOPHIA C1119-24R z okrągłą, szklaną podstawą kuchni doda nie tylko blasku, ale także i szyku. Kolejną elegancką propozycję stanowi plafon ALTRA C1120-18. Wbudowany moduł LED o mocy 1920 lm (ok. 120 W) zapewni odpowiednio jasne światło nawet w większych kuchniach.  Natomiast lampa JUSTMAX KESJA C1119-12 pełna mieniących się kryształów swoim pięknem zachwyci nie tylko domowników, lecz także wszystkich zaproszonych gości.