Wyposażenie do kuchni marki Kela - Max Kuchnie
Wyposażenie do kuchni marki Kela - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KELA Akcesoria kuchenne marki KELA

KELA


Akcesoria kuchenne marki KELA

KELA zajmuje się projektowaniem i produkcją akcesoriów dedykowanych wnętrzom kuchennym już od przeszło stu lat. Firma z tak solidnie zakorzenionymi wartościami opiera swoją produkcję na najwyższej jakości materiałach i komponentach, a także dba o współczesną prezencję swoich artykułów. Na przestrzeni lat KELA prezentuje nam kolekcje akcesoriów kuchennych, bez których nie sposób byłoby wyobrazić sobie funkcjonalnego i dobrze wyposażonego wnętrza. Jakie akcesoria kuchenne znajdują się w ofercie marki?

Akcesoria do przechowywania żywności

 

Oferta obejmuje bogaty wybór różnego rodzaju pojemników, w których można na co dzień przechowywać żywność, by ją odpowiednio zabezpieczyć oraz przedłużyć jej świeżość. Dostępne są zarówno pojemniki pojedyncze, jak i zestawy z różnych materiałów.

 

Akcesoria kuchenne przydatne podczas przygotowywania potraw

 

Akcesoria KELA, których podstawowym zadaniem jest usprawnienie nam wykonywanych codziennie obowiązków kuchennych. Dostępne są tu między innymi obieraczki, uchwyty i stojaki na łyżki i pojemniki, tarki, wyciskarki itd.

 

Akcesoria krajalnicze

 

W ofercie znaleźć można praktyczne zestawy solidnych noży kuchennych, wysokiej jakości deski do krojenia oraz wszystko, co jest na co dzień przydatne podczas krojenia i rozdrabniania żywności.

 

Porządek w kuchni 

 

KELA w swojej ofercie prezentuje także akcesoria ułatwiające przechowywanie rzeczy w szafkach i szufladach kuchennych oraz utrzymanie w niej czystości i porządku np. ociekacze, a także praktyczne stojaki i organizery.

 

Wszystkie akcesoria kuchenne oferowane przez markę KELA to produkty cechujące się wysoką jakością wykonania z solidnych materiałów. Ponadto dzięki dopracowanemu wzornictwu doskonale wpisują się w nowoczesne standardy wzornicze czyniąc tym samym nasze kuchnie atrakcyjniejszymi.