Solidne wyposażenie do kuchni marki Kela - Max Kuchnie
Solidne wyposażenie do kuchni marki Kela - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KELA KELA – solidne wyposażenie Twojej kuchni

KELA


KELA – solidne wyposażenie Twojej kuchni

Akcesoria kuchenne marki KELA odznaczają się wysokiej jakości wykonaniem z trwałych materiałów, ale i precyzyjnie zaprojektowanym wzornictwem pozwalającym uzyskać ponadczasowy efekt estetyczny. Akcesoria tej niemieckiej marki są uznawane z produkty najwyższej jakości użytkowej i to na skalę międzynarodową.

KELA – dbałość o trwałość i ponadczasowe wzornictwo

 

Produkty marki KELA cechują się solidnością, która jest efektem wykonania z trwałych materiałów. Znaczna część asortymentu wykonywana jest z dobrej jakościowo stali nierdzewnej, która idealnie sprawdza się w warunkach kuchennych i pasuje wzorniczo do niemal każdej aranżacji. Stylistyka akcesoriów jest wyważona i minimalistyczna, dzięki czemu w sposób naturalny przedmioty te komponują się z pozostałymi elementami wyposażenia przestrzeni. Minimalistyczne wzornictwo nadaje akcesoriom kuchennym KELA swoistą nutę elegancji i klasy, co z pewnością pięknie wzbogaci każdą aranżację kuchni.


Kuchnia sercem domu


Marka KELA tworząc autorskie propozycje produktowe wkłada duże zaangażowanie zarówno w proces produkcji, by asortyment spełniał najwyższe standardy jakości, ale i dba o estetykę swoich produktów. Projektanci wypracowali wręcz autorski styl marki, który jest na tyle uniwersalny a zarazem efektowny, że akcesoria doskonale wpisują się w dowolne aranżacje kuchenne. W efekcie akcesoria te pięknie będą się prezentować zarówno w nowoczesnych kuchniach, jak i tych nieco bardziej tradycyjnych. Dopracowana linia designerska, ponadczasowe materiały i wykończenia, a także nienachalna estetyka czynią produkty KELA ponadczasowymi. Ponadto formy akcesoriów kuchennych są na tyle funkcjonalne, że ich użytkowanie jest wyjątkowo intuicyjne i pozwala usprawnić wykonywanie codziennych obowiązków kuchennych.