Kela, kluczową marką na rynku akcesoriów kuchennych - Max Kuchnie
Kela, kluczową marką na rynku akcesoriów kuchennych - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna KELA Marka KELA – tradycja i doskonałe wzornictwo

KELA


Marka KELA – tradycja i doskonałe wzornictwo

KELA jest niemiecką firmą z tradycjami, która została założona już w 1903 roku. W krajach europejskich stanowi ona synonim wysokiej jakości oraz kojarzona jest z umiejętnością podążania za aktualnymi trendami i oczekiwaniami użytkowników. Zaangażowanie, praca z pasją, a także szczególne wyczucie w zakresie wzornictwa sprawiły, że KELA uchodzi dziś za jedną z kluczowych marek na rynku akcesoriów kuchennych.

KELA – firma z wartościami

Niemiecka firma KELA w swojej ofercie prezentuje przeszło 1500 produktów, przy czym każdy z nich cechuje się najwyższą jakością wykonania, trwałością, ale i dopracowanym wzornictwem. To właśnie te cechy asortymentu KELA czynią tę markę wyjątkową i docenianą już od przeszło stu lat. Podstawą solidności niniejszych akcesoriów są wysokiej jakości materiały, z których powstają. Dzięki czemu, mimo intensywnej, codziennej eksploatacji akcesoria kuchenne KELA będą z powodzeniem służyć przez długi czas i to bez uszczerbku na ich wyglądzie, czy sposobie działania.

 

Rys historyczny marki KELA

Na początku ubiegłego stulecia Ferdinand Keck i Hugo Lang założyli w Stuttgarcie firmę, której nazwa powstała z pierwszych liter ich nazwisk. Początkowo firmę KELA tworzyło siedmiu zaangażowanych pracowników, którzy zajmowali się produkcją mioteł i szczotek. Ich wyroby szybko zostały docenione za wysoką jakość i trwałość, przez co firma zaczęła się rozwijać i wzbogacać swój asortyment także o inne produkty wykonywane z dbałością o nawet najmniejsze detale. Przeszło wiek później możemy cieszyć się bogatą ofertą akcesoriów kuchennych KELA, które są wysokiej jakości solidnymi elementami wyposażenia naszych kuchni. KELA jest dziś uznawanym na całym świecie producentem akcesoriów, które przyciągają uwagę także wyjątkowo wyważonym, ponadczasowym stylem wzorniczym.

 

Zapoznaj się z całą ofertą! Zapraszamy do jednego ze studiów Sieci Max Kuchnie!

https://www.maxkuchnie.pl/studia-mebli/