Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Co wyróżnia markę Miloni?

Ulubione0

W MILONI wierzymy, że nie ma piękniejszego i szlachetniejszego surowca meblowego niż pochodzące z serca lasu, stuprocentowe drewno. Każdy nasz produkt to starannie i dokładnie opracowany kawałek natury.

MILONI

Do wykończenia drewna używamy tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia pozostaje właściwie zabezpieczona i aksamitna w dotyku. Projektując stawiamy na ciekawe wzornictwo, w którym odważnie łączymy formy i materiały. Staramy się jak najmniej ingerować w naturę, a jednocześnie zapewniać niezawodność naszych produktów. Wyznajemy zasadę, że nasze meble mają nie tylko wyglądać, ale przede wszystkim dobrze i długo służyć. Z pasją tworzymy nowe projekty, wciąż rozszerzając ofertę. Nie ograniczamy się tylko do naszych własnych propozycji. Jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły Klientów.

Siłą MILONI jest przede wszystkim doświadczenie tworzących go ludzi. Nasz park maszynowy opiera się głównie na tradycyjnych maszynach stolarskich. Ogromną rolę w procesie produkcji mebli odgrywa również praca ludzkich rąk.

W MILONI stawiamy na naturalne drewno dębowe. Ten szlachetny materiał wymaga jednak bardzo rygorystycznej selekcji i odpowiedniego przygotowania przed obróbką. Najwyższą jakość naszych wyrobów potwierdza fakt, że nie stosujemy klejenia elementów drewnianych na długości. Oznacza to, że deski blatu wykonane są na jego długości z jednego kawałka materiału, co pozwala wyeksponować piękno naturalnego rysunku drewna.

W MILONI stawiamy na jakość. Od kilku lat zajmujemy się produkcją wysokiej jakości stołów drewnianych, wyjątkowych pod względem wzornictwa, kolorystyki i wykończenia. Wszystkie nasze produkty wyróżnia solidność, elegancja i funkcjonalność, dzięki czemu znajdują one uznanie nie tylko w kraju, ale także na rynkach europejskich. Przy tworzeniu naszych stołów współpracujemy z najlepszymi w branży. Do zabezpieczenia i pielęgnacji drewna stosujemy najwyższej jakości niemieckie olejowoski. Wszelkie okucia, elementy metalowe i łączące to produkty najlepszych firm w tych branżach na rynku europejskim.

Główny rodzaj naszych realizacji to stoły i krzesła. Ponadto oferujemy kolekcje mebli (komody, stoliki kawowe, szafki RTV) rozwiązaniami technicznymi oraz stylistyką odpowiadające stołom z tej serii. Jesteśmy również w stanie podjąć się nietypowych zleceń na wykonanie mebli zaprojektowanych przez Klienta.

Więcej informacji o produktach i marce Miloni znajduje się na stronie www.miloni.pl

Zobacz również

Wyjątkowo praktyczne - stoły rozkładane.

Wyjątkowo praktyczne - stoły rozkładane.

Dzięki nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom, bez wysiłku i problemu jedna osoba w okamgnieniu...

W nowoczesnym stylu

W nowoczesnym stylu

Najprostsze, nowoczesne stoły to te z prostokątnym blatem i na czterech nogach. Sporą...