Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Różne oblicza jadalni.

Ulubione0

Jadalnia może mieć różne oblicza. Może być sercem domu, przytulnym i ciepłym, gdzie spożywane są w atmosferze miłości i radości rodzinne posiłki lub elegancką przestrzenią przeznaczoną do okolicznościowego podejmowania gości. Stoły do jadalni to bardzo ważny element aranżacji wnętrza. Dlatego ich wygląd warto dopasować do ogólnego wystroju pomieszczenia. Należy przy tym zwracać uwagą na design, kształt, tonację kolorystyczną, a także materiały, z jakich zostały wykonane.

MILONI

W ofercie MILONI można znaleźć stoły prostokątne, kwadratowe i okrągłe z naturalnego drewna oraz z elementami metalowymi. Dzięki temu, poszczególne modele pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim czy industrialnym.

Do jadalni klasycznych warto wybrać stół AVANGARDE, który jest przykładem na to, że stół dębowy nie musi być masywny i siermiężny, może być awangardowy i zachwycać swoją lekkością. Podobnie, delikatnymi kształtami zachwyca stół okrągły FOX wykonany w całości z litego drewna dębowego, nagrodzony DIAMENTEM meblarstwa 2018. W jadalni klasycznej równie pięknie prezentować się będzie elegancki stół DECO z ozdobnie toczonymi nogami.

W nowoczesnych jadalniach sprawdzą się bardziej ekstrawaganckie rozwiązania, łączące w swej konstrukcji różne materiały i kolorystykę. Przykładem takiego rozwiązania jest stół o prostej bryle FRAME z metalowymi nogami. W 2014 r. FRAME otrzymał nagrodę w kategorii „Przestrzeń jadalniana" – DIAMENT MEBLARSTWA.

W jadalni urządzonej w stylu skandynawskim sprawdzi się masywna konstrukcja stołu BLOX, któremu można przypisać takie przymioty jak: stabilny, lity, solidny, biesiadny. Świetnie pasującym do przestronnych wnętrz w stylu skandynawskim stołem jest WILD. To solidny i prosty w bryle mebel.

Do skomponowania przestrzeni w stylu industrialnym polecamy stół o nowoczesnym designie i technologii wykonania – LOFT, zdobywcę pierwszego miejsca w kategorii "Przestrzeń Jadalniana" w konkursie Diament Meblarstwa 2016, a także finalistę konkursu "Dobry Wzór 2016" w kategorii "Strefa domu".

Więcej informacji o produktach i marce Miloni znajduje się na stronie www.miloni.pl

Zobacz również

W nowoczesnym stylu

W nowoczesnym stylu

Najprostsze, nowoczesne stoły to te z prostokątnym blatem i na czterech nogach. Sporą...

Co wyróżnia markę Miloni?

Co wyróżnia markę Miloni?

Do wykończenia drewna używamy tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia...