Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

W nowoczesnym stylu

Ulubione0

Nowocześnie urządzony salon staje się wizytówką domu. Dlatego istotny jest każdy mebel i detal. Ważne miejsce w aranżacji wnętrza zajmuje stół. Modele do salonu powinny być lekkie optycznie, solidne i wykonane według współczesnych technologii.

MILONI

Najprostsze, nowoczesne stoły to te z prostokątnym blatem i na czterech nogach. Sporą popularnością cieszą się także stoły kwadratowe i okrągłe. W naszej ofercie dostępne są zarówno stoły okrągłe, jak i z prostokątnym lub kwadratowym blatem. Coś dla siebie mogą w niej znaleźć zwolennicy stołów wykonanych tradycyjnie z drewna, jak i będących połączeniem elementów drewnianych i metalowych.

Przykładem takiego rozwiązania jest nowoczesny stół o prostej bryle - FRAME. Zastosowanie naturalnego drewna dębowego w połączeniu ze szlachetnością lakierowanego aluminium lub stali nierdzewnej szczotkowanej daje efekt prostej, solidnej i jednocześnie lekkiej formy.

Nowatorskie połączenie nogi stołu z blatem pozwala na płynne przejście obu tych elementów w jednej płaszczyźnie. FLY i LOFT to kolejne przykłady jak połączenie drewna i stali może stworzyć zupełnie inną jakość w podejściu do projektowania stołów. Te dwa wyjątkowe modele mogą służyć jako stół do domu, ale również jako stół konferencyjny do biura czy biurko do gabinetu. Wykorzystanie tych modeli to przykład na uniwersalność wzoru.

Charakter nietuzinkowych wnętrz doskonale podkreśli wyjątkowa forma pięknie wykonanego stołu dębowego AVANGARDE, który doskonale sprawdzi się przy projektowaniu wnętrz, np. w stylu współczesnego Art Deco, ale również we wnętrzach nowoczesnych znajdzie swoje miejsce dzięki ostrym, geometrycznym cięciom. W niewielkich pomieszczeniach, w których brakuje dużej przestrzeni na stół, dobrym rozwiązaniem może być stół okrągły OX, z możliwością wyboru odpowiedniej średnicy blatu.

Więcej informacji o produktach i marce Miloni znajduje się na stronie www.miloni.pl

Zobacz również

Wyjątkowo praktyczne - stoły rozkładane.

Wyjątkowo praktyczne - stoły rozkładane.

Dzięki nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom, bez wysiłku i problemu jedna osoba w okamgnieniu...

Co wyróżnia markę Miloni?

Co wyróżnia markę Miloni?

Do wykończenia drewna używamy tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia...