Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Wyjątkowo praktyczne - stoły rozkładane.

Ulubione0

Wybór stołu warto zacząć od określenia jego wielkości. Na zbyt małej powierzchni potężny mebel może okazać się udręką. W tej sytuacji idealnym rozwiązaniem są stoły rozkładane, wyjątkowo praktyczne, cieszące się dużą popularnością. Taki mebel idealnie sprawdzi się w małych i większych pomieszczeniach. Na co dzień taki stół można użytkować w wersji złożonej, a w razie potrzeby, dzięki funkcji rozkładania, jego wielkość dopasować do liczby gości.

MILONI

Dzięki nowoczesnym technologiom i rozwiązaniom, bez wysiłku i problemu jedna osoba w okamgnieniu zmieni mały, niepozorny stół w stół duży, rodzinny.

W MILONI oferujemy szeroką gamę praktycznych rozwiązań przy zachowaniu dbałości o każdy element. Jesteśmy pewni, że wśród wielu modeli, kolorów oraz rozmiarów stołów każdy klient znajdzie coś dla siebie. Stół do jadalni FRAME dostępny jest również z systemem rozkładania. Dzielona oskrzynia i blat stołu pozwalają na rozłożenie go o dwie wkładki po 50 cm każda. Na specjalne zamówienie stół może rozkładać się o trzy takie wkładki. Stół po rozłożeniu nie wymaga żadnego dodatkowego podparcia w środku blatu.

Dla tych z Państwa, którzy poszukują możliwości powiększenia stołu BLOX, proponujemy specjalną wersję stołu rozkładanego, inną niż w klasycznych rozwiązaniach. W tym modelu podczas rozkładania odsuwana jest jedna para nóg, co daje miejsce na wkładki stołu. W ten sposób piękny, dębowy blat w stole rozkładanym nie jest dzielony, a cały system rozkładania pozostaje niewidoczny.

Stół AVANGARDE w wersji rozkładanej ma niedzieloną oskrzynię oraz blaty rozsuwające się symetrycznie na zewnątrz na prowadnicach synchronicznych. Nogi stołu zawsze pozostają w tej samej pozycji, zarówno przed jak i po jego rozłożeniu. Dla tych, którzy poszukują stołu dębowego z niedzielonym blatem, oferujemy również wersję rozkładaną z blatem wykonanym w całości.

Wersja rozkładana stołu LOFT podkreśla jego nowoczesny design. Dzięki specjalnej konstrukcji, nie wymaga dzielenia blatu w połowie. Wkładki stołu kryją się pod blatem, a bryła tego mebla po jego złożeniu nie zdradza ukrytej funkcji rozkładania.

Przy projektowaniu wersji rozkładanej, w jaką może być wyposażony stół drewniany DECO, wybraliśmy wersję estetyczną i jednocześnie niewidoczną. Blat nie posiada dzielenia, gdyż odsuwany w jedną stronę daje miejsce na wkładkę chowaną pod stołem, otwieraną w systemie "Butterfly". Takie rozwiązanie poprawia zarówno funkcjonalność, jak i wygląd stołu.

FOX to stół okrągły rozkładany, subtelnie skrywający swoje drugie oblicze. Na co dzień doskonale sprawdzi się jako stół do posiłków dla niewielkiej rodziny, po rozłożeniu pozwoli na swobodne przyjęcie gości. Wkładka szerokości 70cm chowa się pod blatem, a synchroniczny system rozkładania działa niezwykle płynnie i precyzyjnie pozwalając na rozłożenie stołu w kilka sekund. Po rozłożeniu uzyskujemy piękny symetryczny owal blatu.

Więcej informacji o produktach i marce Miloni znajduje się na stronie www.miloni.pl

Zobacz również

W nowoczesnym stylu

W nowoczesnym stylu

Najprostsze, nowoczesne stoły to te z prostokątnym blatem i na czterech nogach. Sporą...

Co wyróżnia markę Miloni?

Co wyróżnia markę Miloni?

Do wykończenia drewna używamy tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia...