Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Płyty Imitation - najlepsza propozycja dla odważnych.

Ulubione0

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się nasza linia produktów „Leather", czyli fronty ze skóry rekonstruowanej. Postanowiliśmy rozszerzyć ją jeszcze o rozwiązanie ekonomiczne. Płyty Imitation to laminat syntetyczny imitujący dwie struktury skóry nazwane Texas i Mexico, naniesiony na płytę MDF grubości 18 mm.

NIEMANN

Płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą są najlepszą propozycją dla osób odważnych i lubiących awangardowe połączenia w domu czy w biurze. Ich zapach oraz faktura nie różni się niczym od naturalnej skóry. Dzięki tym właściwościom możemy uzyskać bardzo gustowny, szykowny i gościnny wystrój wnętrza. Meble natomiast zdobywają wysokogatunkowy i estetyczny wygląd.

Montaż: Fronty nie posiadają folii protekcyjnej, należy więc zwrócić szczególną uwagę w procesie produkcji oraz transporcie gotowych elementów. Fronty nie wymagają procesu utwardzania ani innych specjalnych zabiegów.

Zalecenie: Bardzo dokładnie trzeba wykonać cięcie płyty przed przyklejeniem obrzeża. Skóra ma nieregularny kształt co może mieć wpływ na wizualny efekt wykończenia obrzeża frontu.

Czyszczenie: Do czyszczenia powierzchni wystarczy użyć miękkiej tkaniny oraz ciepłej wody zawierającej kilka kropli detergentu lub środka do czyszczenia okien. Po umyciu, powierzchnie należy wytrzeć do sucha miękką ścierką, najlepiej z mikrofibry. Plamy, szczególnie te spowodowane przez mocno barwione substancje i płyny, jak i plamy z tłuszczu itp. muszą być usuwane dużą ilością wody, jeżeli to konieczne z dodatkiem normalnych, nierysujących domowych środków czystości. Po myciu należy spłukać pozostałości mydła letnią wodą i wytrzeć do sucha irchową ścierką.

Zabronione: Używanie do czyszczenia środków ścierających, wosków meblowych ani podłogowych, rozpuszczalników celulozowych ani syntetycznych, acetonów lub podobnych środków czyszczących na bazie silnych kwasów lub zasad. Używanie druciaków ani gąbek do szorowania!

Uszkodzenia: Należy bardzo uważać, aby nie uszkodzić powierzchni ostrymi i spiczastych przedmiotami. Niestety, jeśli już powstanie takie uszkodzenie, to nie da się go usunąć. Zaawansowana technologia wypracowana przez Niemann Polska, dzięki powtarzalności koloru, umożliwia wymianę uszkodzonego frontu bez ryzyka, że będzie się on różnił kolorem od oryginalnego.

Uwaga: Fronty ze skóry pozostają podatne na wysokie temperatury i mocne środki chemiczne. Testowane były i atestowane do temperatury 100 °C w teście mokrym i 100 °C w teście suchym. Powyżej tych wartości front odkształca się termiczne, stąd nie zalecamy użycia tego materiału na blaty robocze.

Więcej informacji o produktach i marce Niemann znajduje się na stronie www.niemannpolska.pl

Zobacz również

Technologia „Fold it” by Niemann, czyli płyt cięcie-gięcie

Technologia „Fold it” by Niemann, czyli płyt...

- Technologię „Fold it" by Niemann porównać można do origami, czyli do sztuki składania...

Cement i kamień w kuchni

Cement i kamień w kuchni

Solidny materiał, jakim jest cement i kamień, nie są nowym surowcem używanym do wykańczania...