Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

PRESTIGE LINE by Niemann - ekskluzywne płyty i fronty, których nie znajdziesz nigdzie indziej

Ulubione0

Płyty meblowe Niemann należą do najbardziej nowatorskich w świecie. Można je znaleźć w produktach największych fabryk meblowych, jak i w zabudowach wnętrz wysokiej klasy. Większość kojarzy płyty Acrylux oraz Polygloss. Jednak w ofercie Niemann Polska znajdują się również produkty PRESTIGE LINE, których nie znajdą Państwo nigdzie indziej.

NIEMANN

Kristall to nowa jakość w dziedzinie płyt o wysokim połysku. Unikalny materiał daje głębię szkła, a ponadto zapewnia wygodę obróbki i bezpieczeństwo (jest nietłukący). Unikalne krawędziowanie frontów z tej płyty, w technologii Zero Edge, pozwala uzyskać dokładną imitację frontu szklanego. Przy czym płyty Kristall w porównaniu do frontów szklanych są o wiele lżejsze, bezpieczne i można je obrabiać jak płytę meblową. Płyta dostępna jest w 5 wariantach: antracyt, biały, czarny, szary i magnolia.

Kristall Zero-Edge to produkt oparty na nowoczesnej technologii opracowanej przez firmę Niemann. Technika Zero-Edge (czyli zero obrzeża) polega na takim przyklejeniu obrzeża, które powoduje, iż jest ono ukryte pod krawędzią laminatu dekoracyjnego frontu. Dzięki temu nie jest ono widoczne patrząc na front z przodu. Dzięki szerokiej gamie obrzeży (dopasowanych, metalowych i drewnopodobnych) oraz wysokiej jakości i grubości laminatu powierzchniowego efekt końcowy jest niepowtarzalny. Fronty takie wykonane są na bazie płyt połyskowych Kristall, oraz super matowych Kristall Satina i Polaris.

Produkt ten skierowany jest do najbardziej wymagającej grupy klientów, którzy poszukują innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań w dziedzinie meblarstwa. Jakość produktu Kristall Zero-Edge została doceniona nagrodą High Quality Award na targach Interzum 2015 w Kolonii.

Pianovo metal - w konsekwencji twórczej pracy nad doskonaleniem produktu Pianovo narodził się pomysł uszlachetnienia metalem znanego do tej pory wykończenia matowego powierzchni. W rezultacie powstały 4 nowe warianty płyty: miedź, tytan, stal i chrom, odzwierciedlające najnowsze trendy i dające nowe możliwości ich wykorzystania.

Leather (skóra) - trudno o inny, tak wytworny i zmysłowy materiał, jak skóra. Płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą to propozycja dla tych, którzy nie boją się awangardowych połączeń w swoim domu czy biurze. Mają zapach oraz fakturę (strukturę ziarna) w dotyku identyczną jak skóra naturalna. Dzięki nim można uzyskać bardzo elegancki i „ciepły" wystrój projektowanego wnętrza a same meble zyskają szlachetny i wysokogatunkowy wygląd. Dostępne są w wariantach ze strukturą: czarny, ciemny brąz, karmelowy, beżowy.

Polaris - Płyta Polaris to jedna z najbardziej odpornych i „długowiecznych" powierzchni dostępnych na rynku. Ultra matowa powierzchnia pokryta laminatem HPL odporna na „ślady palców". Powstają one z wielu warstw papieru impregnowanego żywicą termoutwardzalna w warunkach wysokiego ciepła i ciśnienia. Na bazie płyt Polaris wykonywane są fronty z efektem „zero edge".

AluColor/Aluminum/Stal nierdzewna – są to płyty dwustronnie wykończone naturalnym aluminium lub HPL powleczonym cienką warstwą stali. Fronty wykończane są obrzeżem z tego samego materiału, co nadaje wnętrzu „czysty" i minimalistyczny charakter.

W Niemann Polska rok 2017 będzie rokiem linii produktów PRESTIGE LINE oraz EVOLUX. Opracowaliśmy nowy program partnerski dla projektantów oraz studiów meblowych pod nazwą „Studio Rekomendowane przez Niemann Polska". Wspieramy też partnerów wysokiej jakości kuchniami ekspozycyjnymi oraz mini-ekspozycjami prezentującymi pełną ofertę PRESTIGE LINE.

Drugi produkt – EVOLUX, jest to opracowana w Niemann płyta akrylowa odporna na zarysowania charakteryzująca się bardzo przystępną ceną. Jej poświęcone będą kolejne publikacje. CDN.

Więcej informacji o produktach i marce Niemann www.niemannpolska.pl

Zobacz również

Acrylux ECO, Premium i Mat oraz Acrylux 0.5

Acrylux ECO, Premium i Mat oraz Acrylux 0.5

Głównymi atutami frontów Acrylux są: wysoka odporność na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne...

Odśwież kuchnię z Niemann Polska

Odśwież kuchnię z Niemann Polska

- Jak widać na zdjęciach w bardzo prosty sposób można odmienić wygląd każdej kuchni. My...