Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Wytworny i zmysłowy materiał - skóra.

Ulubione0

Trudno o inny, tak wytworny i zmysłowy materiał, jak skóra. Płyty MDF pokryte rekonstruowaną skórą to propozycja dla tych, którzy nie boją się awangardowych połączeń w swoim domu czy biurze. Mają zapach oraz fakturę (strukturę ziarna) w dotyku identyczną jak skóra naturalna. Dzięki nim można uzyskać bardzo elegancki i „ciepły" wystrój projektowanego wnętrza a same meble zyskają szlachetny i wysokogatunkowy wygląd.

NIEMANN

Płyty Leather są bardzo odporne na promieniowanie UV. Dostępne są w wariantach ze strukturą: czarny, ciemny brąz, karmelowy, beżowy.

Montaż: Fronty nie posiadaja folii protekcyjnej, należy więc zwrócić szczególną uwagę w procesie produkcji oraz transporcie gotowych elementów. Fronty nie wymagają procesu utwardzania ani innych specjalnych zabiegów.
Zalecenie: Bardzo dokładnie trzeba wykonać cięcie płyty przed przyklejeniem obrzeża. Skóra ma nieregularny kształt co może mieć wpływ na wizualny efekt wykończenia obrzeża frontu.

Czyszczenie: Do czyszczenia powierzchni wystarczy użyć miękkiej tkaniny oraz ciepłej wody zawierającej kilka kropli detergentu lub środka do czyszczenia okien. Po umyciu, powierzchnie należy wytrzeć do sucha miękką ścierką, najlepiej z mikrofibry. Plamy, szczególnie te spowodowane przez mocno barwione substancje i płyny, jak i plamy z tłuszczu itp. muszą być usuwane dużą ilością wody, jeżeli to konieczne z dodatkiem normalnych, nierysujących domowych środków czystości. Po myciu należy spłukać pozostałości mydła letnią wodą i wytrzeć do sucha irchową ścierką.

Zabronione: Używanie do czyszczenia środków ścierających, wosków meblowych ani podłogowych, rozpuszczalników celulozowych ani syntetycznych, acetonów lub podobnych środków czyszczących na bazie silnych kwasów lub zasad. Używanie druciaków ani gąbek do szorowania!

Uszkodzenia: Należy bardzo uważać, aby nie uszkodzić powierzchni ostrymi i spiczastych przedmiotami. Niestety, jeśli już powstanie takie uszkodzenie, to nie da się go usunąć. Zaawansowana technologia wypracowana przez Niemann Polska, dzięki powtarzalności koloru, umożliwia wymianę uszkodzonego frontu bez ryzyka, że będzie się on różnił kolorem od oryginalnego.

Uwaga: Fronty ze skóry pozostają podatne na wysokie temperatury i mocne środki chemiczne. Testowane były i atestowane do temperatury 100 °C w teście mokrym i 100 °C w teście suchym. Powyżej tych wartości front odkształca się termiczne, stąd nie zalecamy użycia tego materiału na blaty robocze.

Więcej informacji o produktach i marce Niemann znajudje się na stronie www.niemannpolska.pl

Zobacz również

Pianovo Metal - Najnowszy trend w wykończeniu matowych powierzchni.

Pianovo Metal - Najnowszy trend w wykończeniu...

Montaż: Fronty po zamontowaniu na meblach i zdjęciu folii protekcyjnej (także z obrzeża) są...

Rewolucja Niemann Polska w materiałach do produkcji drzwi przesuwnych szaf i garderób

Rewolucja Niemann Polska w materiałach do...

Szafy przesuwane i garderoby są bardzo wygodnym rozwiązaniem w domu. Przede wszystkim są bardzo...