Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Dział marki PAGED

Zapraszamy do baru

Czy chciałeś kiedyś wrócić z pracy , usiąść przy barze i ze szklaneczką ulubionego drinka posłuchać muzyki – w domowych kapciach? W takim razie czas na zmiany w kuchni.

Dowiedz się więcej

Stół dębowy – kłopot z głowy

Meble drewniane to najszlachetniejszy rodzaj sprzętów domowych. Przyjemnie jest usiąść do obiadu przy drewnianym blacie , na miękkich tapicerowanych krzesłach.

Dowiedz się więcej

ARTYKUŁY PAGED

Zobacz wszystkie artykuły

Zapraszamy do baru

Zapraszamy do baru

PAGED

Czy chciałeś kiedyś wrócić z pracy , usiąść przy barze i ze szklaneczką ulubionego drinka posłuchać muzyki – w domowych kapciach? W takim razie czas na zmiany w kuchni. Barek w kuchni wbrew pozorom nie jest tak trudny do osiągnięcia. Należy zaplanować ciąg kuchenny tak, by...

Stół dębowy – kłopot z głowy

Stół dębowy – kłopot z głowy

PAGED

Polska znajduje się w gronie kilkunastu największych producentów drewna na świecie. Drewno jest naturalnym bogactwem, które jest odnawialne, a zużycie drewna w Polsce i w Europie rośnie- w ciągu ostatnich dwóch dekad zwiększyło się aż dwuipółkrotnie. Zalety drewna można...

PRODUKTY PAGED

 • Fotele

  Komfortowy fotel może okazać się idealnym „kuchennym" meblem. Taka strefa wypoczynkowa doskonale współgra z aranżacją wielu kuchni, zarówno tych urządzonych w stylu tradycyjnym jak i bardziej nowoczesnym.

  Fotele

 • Krzesła

  Wszystkie modele krzeseł  to połączenie najlepszego designu i najwyższej jakości z wygodą użytkowania. Każdy znajdzie coś dla siebie zarówno w stylu nowoczesnym jak i klasycznym. 

  Krzesła

 • Stoły

  Ogromnty wybór produktów zarówno do nowoczesnej jak i klasycznej jadalni. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w produkcji nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Z pewnością będzie nadawał się zarówno na rodzinne biesiady jak i do pracy. 


  Stoły