Styl i jakość naturalnych mebli Paged - Max Kuchnie
Styl i jakość naturalnych mebli Paged - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna PAGED Meble z naturalnego drewna Paged – styl i...

PAGED


Meble z naturalnego drewna Paged – styl i jakość

Paged to jedna z wiodących firm produkujących meble z drewna, której wyroby i projekty doceniane są nie tylko w całej Europie, ale i na świecie. Paged wytwarza meble gięte, co definiuje autorski styl i niebanalny design poszczególnych projektów. Drewniane stoły i krzesła tej marki stanowią efektowne wyposażenie nowoczesnych wnętrz kuchennych, w których oczekujemy komfortu, solidności i dopracowanej estetyki.

Stoły i krzesła wykonane z sercem


Kuchnia to serce domu i powinna zostać wyposażona w meble, które będą to godnie eksponować. Takie też jest założenie marki Paged, która tworzy swoje meble z pasją i umiłowaniem jakości oraz dobrego designu, co widać w każdej prezentowanej kolekcji. Stoły i krzesła Paged są precyzyjnie wykonywane, a ich unikatowy design i szlachetny materiał jakim jest lite drewno stanowią kwintesencję ich solidności i estetyki. Lite drewno, z którego powstają projekty jest starannie wyselekcjonowane, a rozbudowane zaplecze produkcyjne zapewnia najlepsze standardy jego obróbki. Całość dopełniają piękne wykończenia, naturalne forniry, a także mocne tapicerki, których kolory perfekcyjnie współgrają z naturalnymi odcieniami drewna.

 

Innowacje Paged


Marka Paged wychodząc naprzeciw współczesnym oczekiwaniom i potrzebom wprowadza innowacyjne rozwiązania meblowe, dzięki którym nowoczesne wnętrza mogą stawać się jeszcze piękniejsze i bardziej finezyjne. Jedną z autorskich innowacji wprowadzonych przez markę jest technologia WRB, która pozwala tworzyć meble z drewna bukowego cechujące się całkowitą odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Oznacza to, że meble wykonane w tej technologii mogą bez przeszkód stać na zewnątrz, bez względu na pogodę, a także w pomieszczeniach kuchennych, w których panuje wilgoć i zmienne temperatury. Na uwagę zasługuje także Paged Prints, czyli linia mebli z nadrukiem wykonywanym bezpośrednio na powierzchni drewna.

 

Więcej informacji o produktach i marce Paged znajduje się na stronie www.pagedmeble.pl

Ustawienia prywatności Polityka prywatności