Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Panmar Wood - Producent litych blatów drewnianych.

Ulubione0

PANMAR WOOD jest częścią GRUPY PANMAR powstałej w 1990 r. Podstawowym celem naszej działalności jest produkcja najwyższej jakości blatów z drewna litego. Dążąc do zapewnienia satysfakcji z oferowanych przez nas produktów nie zapominamy o środowisku naturalnym. I tak materiał pozyskujemy z lasów certyfikowanych, w których przyrost drewna jest większy niż jego wycinka.

PANMAR

Naszym głównym zadaniem przy produkcji jest maksymalna oszczędność surowców i ich racjonalne wykorzystanie, przy minimalnym zużyciu energii i ograniczaniu odpadów produkcyjnych. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na zakup odpowiedniego surowca, czego potwierdzeniem jest przyznany nam certyfikat FSC®. W Panmar Wood ścisłej kontroli podlega zarówno sam proces produkcji jak i etapy wykończenia naszych blatów.

Naszą domeną jest dąb.

Drewno dębowe to główny surowiec stosowany w produkcji blatów PANMAR-u, ale wykorzystujemy również drewno bukowe i orzechowe.

Blaty Panmar Wood to produkt ekologiczny, idealny dla osób dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. To także piękno i styl odkryte na nowo dzięki nowoczesnym metodom produkcji. Dobrze wiemy, że drewno jest najbardziej wartościowym, odnawialnym zasobem naturalnym, które od wieków cenione jest za wytrzymałość i niezwykłą trwałość. To jednak nie jedyne zalety naszych produktów. Blaty Panmar mają 40 mm grubości i wyróżnia ją trwałość powłoki wykończeniowej oraz łatwość napraw i renowacji.

Materiał użyty do produkcji w Panmar Wood jest zawsze najwyższej jakości, ponieważ wszystkie produkty na każdym etapie wytwarzania poddane są wnikliwej kontroli. Dzięki temu podłoga Panmar Wood, doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza.

Więcej informacji o produktach i marce Panmar znajduje się na stronie www.panmarwood.pl

Zobacz również

Blaty i podłogi z drewna

Blaty i podłogi z drewna

Najlepsze zabezpieczenie powierzchni Kilkukrotne olejowanie powierzchni, a następnie jej...

Piękno i elegancja - Blat drewniany w kuchni

Piękno i elegancja - Blat drewniany w kuchni

Panmar Wood jest jedynym na rynku producentem oferującym nowatorską technologię wykończenia...