Zarejestruj się lub przypomnij sobie hasło
Rejestracja Przypomnij hasło

Znajdź studio w Twoim mieście lub skorzystaj z listy studiów

Wybierz jeden z punktów

BĄDŹ NA BIEŻĄCO
INFOLINIA

9:00 - 17:00

Pn - Pt

Dział marki PEKA

Ergonomiczna kuchnia

Nowe trendy w urządzaniu kuchni stawiają za cel wygodę i dobre samopoczucie domowników.

Dowiedz się więcej

Sposób na garnki – jak to zrobić?

Dzięki specjalnym systemom będą zawsze pod ręką.

Dowiedz się więcej

Szuflada dobrze zorganizowana

Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Dowiedz się więcej

Zapasy, czyli Twoja podręczna spiżarnia

Przekonaj się jak działają systemy do przechowywania produktów wykreowane przez projektantów z Peki.

Dowiedz się więcej

ARTYKUŁY PEKA

Zobacz wszystkie artykuły

Zapasy, czyli Twoja podręczna spiżarnia

Zapasy, czyli Twoja podręczna spiżarnia

PEKA

„Moje szafki powinny być przygotowane...

Szuflada dobrze zorganizowana

Szuflada dobrze zorganizowana

PEKA

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy drobnych przyborach do gotowania, ale przede wszystkim sprawia, że wszystkie niezbędne przyrządy nie gubią się i mamy je zawsze pod ręką. Warto w...

Sposób na garnki – jak to zrobić?

Sposób na garnki – jak to zrobić?

PEKA

W każdej kuchni, nawet najmniejszej,...

Ergonomiczna kuchnia

Ergonomiczna kuchnia

PEKA

Nowe trendy w urządzaniu kuchni stawiają za cel wygodę i dobre samopoczucie domowników. Jedną z ważniejszych informacji dla projektanta, oprócz powierzchni i wymiarów kuchni, jest wzrost osób, które będą korzystać z kuchni. Wysokość...

PRODUKTY PEKA

 • SYSTEMY WYSOKIE

  W wysokiej zabudowie możemy umieścić pakowne cargo, w którym będziemy przechowywać produkty spożywcze i naczynia. Otwierając front takiej szafki półki płynnie wyjeżdżają do przodu i mamy do nich ułatwiony dostęp.

  SYSTEMY WYSOKIE

 • SYSTEMY PODBLATOWE

  Szafki pod blatem roboczym można wyposażyć w carga, które płynnie wyjeżdżają do przodu. Systemy do szafek podblatowych są ergonomiczne, zapewniają wygodny dostęp do produktów i akcesoriów przechowywanych pod blatem. Odpowiednie wyposażenie szafek podblatowych zapewnia ład i porządek.

  SYSTEMY PODBLATOWE

 • SYSTEMY NAROŻNE

  W niepraktycznych narożnikach, do których zawsze jest utrudniony dostęp, możemy zastosować systemy, dzięki którym jednym ruchem ręki można wysunąć całą zawartość szafki. Umożliwiają one przechowywanie przedmiotów w strefie, do której normalnie nie mielibyśmy dostępu i sprawiają, że narożniki są łatwo osiągalne.

  SYSTEMY NAROŻNE

 • WYPOSAŻENIE SZUFLAD

  Wyposażenie szuflad w wytłoczki na sztućce oraz maty antypoślizgowe, pozwala na perfekcyjną organizację i utrzymanie nienagannego ładu w szufladach. Dzięki tym praktycznym rozwiązaniom każdą szufladę można tak przygotować, by stała się idealnym miejscem służącym do przechowywania naszych ulubionych przyborów, naczyń i innych kuchennych drobiazgów.

  WYPOSAŻENIE SZUFLAD

 • PODNOŚNIKI

  Podnośniki pozwalają na konstruowanie różnego typu szafek z frontem unoszonym w różnych płaszczyznach.

  PODNOŚNIKI

 • KOSZE NA ŚMIECI

  Właściwie dopasowany kosz na śmieci sprawia że praca w kuchni staje się jeszcze łatwiejsza i bardziej przyjemna. Sortowniki zazwyczaj składają się z dużych pojemników z pokrywami, które mogą być dodatkowym miejscem do przechowywania środków czystości.

  KOSZE NA ŚMIECI

 • SYSTEMY SCHUCKO

  Profile do mebli o wszechstronnym zastosowaniu decydują o wygodzie ich użytkowania i funkcjonalnym wykończeniu. Zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół i wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Pozwalają rozwiązać problem uchwytów w meblach, oświetlenia LED pod szafkami czy blatami, a także narażonych na uszkodzenia narożnych części wysp.

  SYSTEMY SCHUCKO