PEKA - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
PEKA - Wyposażenie wnętrz, Produkty, Artykuły | Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE

PEKA


Artykuły peka

zapasy-czyli-twoja-podreczna-spizarnia.jpg

Zapasy, czyli Twoja podręczna spiżarnia

„Moje szafki powinny być przygotowane tak, aby mi pomagały w codziennej pracy w kuchni i w zakupach." Jak to możliwe? Przekonaj się jak...
szuflada-dobrze-zorganizowana.jpg

Szuflada dobrze zorganizowana

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy drobnych przyborach do gotowania, ale przede...
sposob-na-garnki-jak-to-zrobic.jpg

Sposób na garnki – jak to zrobić?

W każdej kuchni, nawet najmniejszej, musi być przynajmniej kilka garnków, patelni i rondli. Ich przechowywanie zawsze jest problematyczne,...
Produkty peka

SYSTEMY WYSOKIE
Wysoka zabudowa kuchenna to doskonały sposób, by w maksymalnym stopniu móc wykorzystać dostępną we wnętrzu przestrzeń. Aby ułatwić sobie dostęp do wysoko przechowywanych rzeczy, warto wyposażyć poszczególne szafki w systemy marki Peka. Zawartość szafek wysuwa się za pomocą specjalnego mechanizmu, dzięki czemu można z łatwością sięgnąć po dane akcesoria.
SYSTEMY PODBLATOWE
Tradycyjne szafki pod blatem kuchennym nie są zbyt wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będą systemy podblatowe Peka, które są w pełni wysuwane. Ułatwiają tym samym dostęp do wszystkich przechowywanych rzeczy - także tych umieszczonych w głębi.
SYSTEMY NAROŻNE
Użytkowanie szafek narożnych wyposażonych w tradycyjne półki może być na co dzień niezbyt wygodne. Aby w pełni wykorzystać ich potencjał i mieć łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów, warto zamontować w takich szafkach specjalne systemy. Dzięki systemom narożnym Peka można za pomocą jednego ruchu wysunąć całą zawartość szafki na zewnątrz i bez trudu uzyskać dostęp do każdej rzeczy.
SYSTEMY SCHUCKO
Systemy Schucko marki Peka to komponenty i zestawy, których zastosowanie ma charakter wszechstronny w kuchni. Pomagają one w zakresie użytkowania i montażu uchwytów w meblach kuchennych, oświetlenia LED pod szafkami i blatami, a także w celu ochrony narożnych części mebli. Profile do mebli Peka mają wpływ na funkcjonalność w kuchni, a także jej estetyczne wykończenie.
WYPOSAŻENIE SZUFLAD
Szuflady stanowią bardzo praktyczne wyposażenie kuchenne, jednak przechowywane w nich drobiazgi mogą łatwo się pomieszać. Rozwiązaniem takich problemów będzie wyposażenie szuflad w praktyczne wkłady i organizery Peka. Utrzymać porządek w szufladach ułatwią specjalne wytłoczki, a także maty antypoślizgowe.
PODNOŚNIKI
Podnośniki Peka to systemy dedykowane szafkom kuchennym. Firma Peka stworzyła solidne podnośniki, które można montować na różne sposoby, dzięki czemu front kuchenny będzie podnoszony w różnych płaszczyznach. Największą zaletą podnośników Peka jest wysoka jakość i trwałość, przez co produkty będą z powodzeniem służyć latami.
SEGREGACJA ODPADÓW
Segregacja odpadów stała się obowiązkiem każdego z nas. Aby ułatwić sobie codzienne segregowanie śmieci, warto zamontować w swojej kuchni sortowniki Peka. Odpowiednio rozmieszczone i zamontowane pozwolą na wygodne segregowanie odpadów i utrzymanie szafki w porządku.