Szuflada dobrze zorganizowana - Max Kuchnie
Szuflada dobrze zorganizowana - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna PEKA Szuflada dobrze zorganizowana

PEKA


Szuflada dobrze zorganizowana

Odpowiednio zaplanowany układ w szufladzie zapewnia nie tylko utrzymanie ładu w sztućcach czy drobnych przyborach do gotowania, ale przede wszystkim sprawia, że wszystkie niezbędne przyrządy nie gubią się i mamy je zawsze pod ręką. Warto w przemyślany sposób zorganizować szufladę, korzystając z rozwiązań, które powstały z myślą o wygodzie w kuchni. Doposażenie szuflad sprzyja uporządkowaniu przestrzeni, utrzymaniu czystości, a przede wszystkim ułatwia codzienną pracę.

Wkład na sztućce SKY to solidna wytłoczka, która w połączeniu z wysokiej jakości polistyrenem pozwoliła stworzyć trwałe i łatwe w czyszczeniu narzędzie, ułatwiające przechowywanie i organizację szuflady. Wyższe i szersze przegrody wewnętrzne sprawiają, że zyskujemy dużo miejsca nawet na łyżki o nietypowych kształtach i wymiarach. Wytłoczki są bardzo wygodne w zastosowaniu i mieszczą się w każdej szufladzie. Mogą być dopasowane do całych szuflad w szerokości od 30 do 120 cm.

Nadal bardzo popularne jest wyposażenie szuflad w białe wkłady SCOOP. Wkład ten umożliwia indywidualne ustawienie wielkości komór według preferencji użytkownika, przez zastosowanie małych i dużych przegródek. Poziome ustawienie komór sprawia że wkład jest idealny, jeśli jeden z domowników jest leworęczny. Osoba leworęczna wyjmując sztućce nie musi chwytać na przykład za ostrze noża.

Nowość ofercie firmy PEKA – wytłoczki SEPARADO, które można zastosować w szufladach o różnej szerokości, to kolejna, interesująca opcja ułatwiająca organizację i pracę w kuchni. W zależności od potrzeb mamy do dyspozycji dedykowaną wkładkę na przyprawy w buteleczkach, sztućce lub wkład na inne akcesoria, który można przy pomocy przegródek dostosować do indywidualnych potrzeb. SEPARADO ma szerokość 30 cm i może być docinany na głębokość, dzięki czemu elastycznie dopasowuje się do różnych szuflad. Dodatkowo, można tworzyć własne kombinacje i zestawiać jeden lub więcej wkładów z matą antypoślizgową.

Maty antypoślizgowe, na przykład FIBRE, zabezpieczają dno szuflady przed wodą, zabrudzeniami czy zarysowaniem, ułatwiając tym samym utrzymanie czystości, to bardzo praktyczny element wyposażenia. W łatwy sposób można je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu. Można docinać je do odpowiedniego wymiaru. Maty poprawiają estetykę wnętrza szuflad. Zapobiegają też przesuwaniu się przechowywanych wewnątrz szuflady przyborów kuchennych, naczyń, garnków czy patelni podczas otwierania i zamykania szuflad. Dodatkowo wytłumiają dźwięk kładzionych przedmiotów. Maty są dostępne w eleganckich teksturach i kolorach, które dopasowują się do każdego wnętrza. Możemy wybierać spośród bieli, antracytu czy szarości, aby stworzyć swoją indywidualną kompozycję.

Ciekawa propozycją poprawiającą organizację szuflad są wkłady na talerze. Przejrzyście skonstruowany wkład zapewnia, że talerze są zawsze łatwe do odnalezienia i wyjęcia z szuflady. Talerze mogą być łatwo przekładane prosto ze zmywarki do szuflady. Resztki wilgoci pozostałe na talerzy pozostają na wytłoczce i nie mają styczności z dnem szuflad.

Dzięki tym praktycznym rozwiązaniom, każdą szufladę można przygotować tak, by stała się idealnym miejscem do przechowywania naszych ulubionych przyborów, naczyń i innych kuchennych drobiazgów.

Więcej informacji o produtkach i marce Peka znajduje się na stronie peka.pl