Porcelana RAK z serii Metropolis – perfekcyjna zastawa w ciepłym odcieniu kości słoniowej - Max Kuchnie
Porcelana RAK z serii Metropolis – perfekcyjna zastawa w ciepłym odcieniu kości słoniowej - Max Kuchnie
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
KUP TANIEJ W ZESTAWIE
Strona główna RAK Porcelana RAK z serii Metropolis – perfekcyjna...

RAK


Porcelana RAK z serii Metropolis – perfekcyjna zastawa w ciepłym odcieniu kości słoniowej

RAK Porcelain to renomowany producent porcelany, na całym świecie znany z jakości swoich wyrobów. Poznaj linię Metropolis od RAK Porcelain i odkryj wyjątkowość zastawy w odcieniu kości słoniowej.

RAK Porcelain jako wiodący producent na rynku porcelany użytkowej w swoich wyrobach łączy najwyższą jakość stosowanych materiałów z trwałością i ponadczasowym wzornictwem. Wszystko to sprawia, że naczynia oferowane przez markę RAK cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość i odporność, zarówno na uszkodzenia mechaniczne czy wyszczerbienia, jak i  na szok termiczny, czyli nagłe zmiany temperatur.

 

Porcelana RAK tworzona jest z bezołowiowego, naturalnego surowca, a ponieważ do jej produkcji stosuje się innowacyjne technologie, możliwe jest otrzymanie glazury o perfekcyjnej gładkości, co z kolei przekłada się na uodpornienie naczyń na absorbcję tłuszczu oraz zapachów, a także na przebarwienia czy na hamowanie rozwoju bakterii. Porcelanę RAK można bezpiecznie myć w zmywarce.

 

Seria Metropolis w ofercie Całej Kuchni w Jednym Miejscu

Seria Metropolis marki RAK to wyjątkowa propozycja dla miłośników barwionej porcelany. Odcień ivory, przez znawców określany również terminem elfenbein, to nic innego jak kolor kości słoniowej. Porcelana w kolorze kości słoniowej ociepli odświętnie nakryty stół, doda mu przytulnego charakteru. Walory dekoracyjne serii Metropolis wynikają jednak nie tyko z jej szczególnego koloru, lecz także z przepięknych, regularnych żłobień, które dodają naczyniom trójwymiarowości.

Seria Metropolis składa się z dziewięciu elementów. Znajdziemy tu trzy rodzaje filiżanek wraz z odpowiadającymi ich średnicy spodkami, mlecznik oraz dwa typy talerzy: głęboki w dwóch rozmiarach i płaski występujący w aż pięciu rozmiarach. Tak zaprojektowany zestaw tworzy pełnowartościowy serwis obiadowy.